דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות ומה בנוגע להזמנות?
ומה בנוגע להזמנות?
אורי בוסביב 14/10/11 |  צפיות: 1221

שימו לב לא לשכוח כלום בהכנות לחתונה

על מה לא חשבתם? את נזכרת! הלבשה תחתונה, גם מה שלא רואים צריך להיות יפה ונוח, חוץ מזה יש מי שיראה לאחר הערב המרגש...את רצה לחנות, מה עוד? כמובן! הזמנות! אלוהים ישמור כמעט שכחתם! להכניס למעטפות ולשלוח מהר!

בהכנות לאירוע כמו חתונה חשוב להיצמד לרשימה שהכנתם מראש. זהו כלל בסיסי בהפקת אירועים. ללא רשימה הסיכוי שתשכחו לפחות דבר אחד הוא די גבוה. לא חבל? ובנושא ההזמנות, האם בחרתם את סוג ההזמנות? עיצוב ההזמנה הוא חשוב מאוד.

חשיבות העיצוב של ההזמנות לחתונה

ההזמנה היא הקשר הראשוני עם המוזמנים לאירוע שלכם. ההתרשמות הראשונית. עיצוב יפה של הזמנה לאירוע עושה חשק לבוא אליו. הזמנה לחתונה היא כמו כרטיס הביקור שלכם כזוג טרי. ההזמנה מספרת משהו עליכם ועל אופי האירוע שלכם.

הקפידו על נגיעה אישית בהזמנה. הקפידו שהעיצוב יהיה מקורי ולא דומה להזמנות אחרות. בדיוק כמו שבחרתם את הסגנון המיוחד לאירוע, את עיצוב האולם והחופה, בדיוק כמו שהקדשתם זמן רב לחיפוש שמלה, ישבתם ועיינתם בקטלוג שמלות כלה, ישבתם עם מעצבת שמלות כלה, בדקתם, התלבטתם, גם בנושא ההזמנות השקיעו מחשבה.

איך לעצב הזמנה לחתונה

ישנן דרכים רבות לעיצוב ההזמנה ואפשר ליצור הזמנות יפות בטעם אישי מבלי להוציא המון כסף. גם ככה אתם מוציאים לא מעט על האירוע וכדאי לחסוך איפה שרק אפשר. אפשר היום לעצב דרך האינטרנט באתרים מיוחדים על ידי תבניות עיצוב מוכנות וכל מה שנשאר זה למלא את הפרטיםוהאתר ידאג להדפסות.

אפשר כמובן להזמין עיצוב אצל גרפיקאי ומאוד מומלץ לבצע סקר שוק על מנת להשוות מחירים. בקשו לראות דוגמאות, והקפידו להסביר היטב לגרפיקאי מה אתם רוצים. מה המיוחד בהזמנה שאתם רוצים לתת למוזמנים שלכם ומה מבדיל אותה מהזמנות אחרות.

כמו בפגישה עם מעצב/ת שמלות כלה כך בפגישה עם הגרפיקאי של ההזמנות. הרבה תשומת לב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI