דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות 141 - שמלות כלה – כל המידע החיוני במקום אחד.
141 - שמלות כלה – כל המידע החיוני במקום אחד.
אורי בוסביב 19/10/11 |  צפיות: 1026

אז לפני הכול – מהן בעצם שמלות כלה? שמלת כלה היא שמלה שנלבשת על ידי הכלה ביום חתונתה. עם זאת, שמלות הכלה משתנות על פי מסורת ותרבות. פרט לשמלת הכלה עצמה (במסורות מסוימות) נהוג ללבוש פריטים נוספים כגון: תכשיטים, נעליים, הינומה, ביריות, כפפות ועוד.

כמו כן, כולנו מודעים לכך שכשמגיע אירוע בסדר גודל כמו חתונה, יש להתכונן לכך בהתאם. אחד הדברים החשובים ביותר, מלבד האולם, תקליטן, קייטרינג וכולי, היא שמלת הכלה אותה תלבש הכלה ביום חתונתה. מתוך מגוון רחב של סגנונות לשמלות מסוג שמלות כלה יכולה הכלה לבחור את השמלה שהכי מצאה חן בעיניה. את תהליך החיפוש אחר שמלת הכלה יש להתחיל כמה חודשים לפני האירוע עצמו על מנת למצוא את השמלה היפה ביותר מבלי להיות בלחץ.

מדוע צריך להשקיע בשמלות כלה?

רבים תוהים מדוע צריך את כל ההשקעה הזאת? מה הבעיה? מדוע אי אפשר פשוט להיכנס אל סלון כלות ולמצוא את השמלה? ובכן, כמו כל אירוע בחיים גם אירוע ובעיקר אירוע כמו חתונה צריך להשקיע בבחירת השמלה ולעשות אותה בקפדנות.

את בחירת השמלה יש לעשות כמה חודשים טובים לפני האירוע עצמו. חשוב לבקר אצל מספר של סלוני כלות על מנת לראות כמה וכמה אולם אירועים  של שמלות וסגנונות בכדי לגבש דעה איזה אולם  הכי מתאים. חשוב לקחת מלווה למדידות שמלות כלה על מנת שהכלה המיועדת תוכל לקבל חוות דעת נוספת לגבי השמלות שבהן היא מעוניינת.

מעצב/ת שמלות כלה

במידה והכלה המיועדת לא מצליחה למצוא סגנון של שמלת כלה שעונה על ציפיותיה ודרישותיה תמיד עומדת בפנייה אופציה נוספת – פנייה אל מעצב/ת שמלות כלה. על הכלה קודם כל לברר אודות המעצב/ת שהיא עתידה לבחור, לבדוק האם למצב/ת יש וותק, ניסיון, להביט בקטלוגים שעשה או עשתה ובעצם לבדוק לעומק האם מדובר במעצב/ת שיש לו/ה מגע מיוחד וסגנון ייחודי.

תהליך עשיית השמלה לוקח מספר חודשים וכל חודש בערך תצטרך הכלה להגיע אל המעצב/ת למדידות, תיקונים וזה על מנת שהכלה תוכל לבקש שינויים במידת הצורך. כמו כן, חשוב מאוד שהכלה תגיע עם צילום חתונות   מנוסה על מנת שיצלם את הזוג ביום החתונה שלהם!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI