דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות איך כלה מתכוננת לחתונה?
איך כלה מתכוננת לחתונה?
אורי בוסביב 24/10/11 |  צפיות: 1367

חתונה זהו אירוע בהחלט אירוע משמח ומרגש. הזוג הצעיר (לא תמיד למען הצדק) החליט למסד את הקשר שלו ולחיות זה לצד זה למשך שארית חייהם. אין ספק  כי לאחר השמחות והאושר הראשוני צריך להתחיל להתכונן לחתונה עצמה כאשר יש לסגור אולם, תקליטן, קייטרינג, צוות צילום ועוד בעלי מקצוע נוספים לטובת החתונה.

בואו נודה בכך, בעוד לחתן יש חיים קלים יחסית בארגון החתונה, לכלה לעומת זאב יש לא מעט כאב ראש. אומרים שאחרי החתן צריכה הכלה לבחור לעצמה גם שמלה שהיא הדבר השני הכי חשוב לקראת האירוע המרגש. תחשבו שעד שסוף סוף מוצאים שמלה צריך למדוד לא מעט שמלות כלה ולבחור גם תכשיטים תואמים לאירוע.

מה כל כך מיוחד בשמלות כלה?

תחשבו כי אולם אירועים  הן הסמל סטטוס של הכלה באותו הערב. יותר מכך, איך הכלה תראה באותו הערב יקבע בהתאם לשמלת כלה שהיא תבחר גם התכשיטים גם צילום חתונות , גם איך יעצבו את השיער וכדומה. לכן כל כלה תמדוד לא מעט שמלות כלה עד שהיא תחליט מה היא השמלה שהכי מתאימה לה לאירוע.

עם זאת, יש כלות שיודעות בדיוק מה הן רוצות לקראת האירוע ולא צריכות למדוד הרבה שמלות כלה, הן פשוט מתארות באופן כללי למעצב השמלות במה הם מעוניינות וסביר להניח שמעצב מנוסה ומוכר ידע בדיוק להתאים עבורם את השמלה שהכי תתאים לכלה לקראת האירוע שהיא כל כך מחכה לו.

אז איפה קונים את השמלות?

ובכן בארץ יש לא מעט סלוני כלות או חנויות שמלות כלה שמעוצבות כמובן על ידי מעצבים. למי שרוצה לחפשה פשוט יכולה לעשות זאת באמצעות רשת האינטרנט . עם זאת יש דרך נוספת שהינה פשוט ללכת ולחפש את החנויות השונות בהם מוכרים שמלות ולהתרשם מהשמלות השונות.

אחרי שיודעים בערך כבר מה רוצים או לפחות את הכיוון זה הזמן לפנות למעצבים השונים. תזכרו כי מדובר בתהליך שיכול לקחת לא מעט זמן ולא מעט אכזבות וייאוש. אולם כמו מכסה לסיר בסופו של דבר כל כלה מוצאת את השמלה שלה ונראית ביום חתונתה זוהרת ויפה. אין הרי בחורה שלא ראתה זאת בדמיונה במשך שנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI