דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות איך הופכים כלה ליפה?
איך הופכים כלה ליפה?
אורי בוסביב 25/10/11 |  צפיות: 1202

הרבה נשים שעומדות בפני חתונה דואגת כי הן לא יראו ככלה שהן ראו בדמיונן זמן רב. אין ספק כי זה יכול להיות מאוד מתיש, אולם בסופו של דבר כל כלה ביום חתונתה נראית בדיוק כמו שהיא תמיד דמיינה. ההכנות אכן צריכות להיות קפדניות ואיטיות, אולם אם עושים את הבחירות הנכונות לאורך כל ההכנות אין מה לדאוג.

כמו כן, כלל אין מה לדאוג באשר להכנות הנכונות שכן ברוב המקרים פוגשים מעצבי שמלות כלה יצירתיים ואיכותיים וכן גם זה לא בעיה למצוא סלוני כלות בהן ניתן למצוא מגוון אפשרויות איפור עבור הכלה לקראת החתונה, כך שעם שילוב נכון של השניים הכלה תראה ביום חתונתה בדיוק כמו שהיא רצתה וייחלה.

אז איך מוצאים כאלו איכותיים?

ובכן בשוק הרחב יש לא מעט מעצבי שמלות כלה כפי שכבר הבנתם. ניתן תמיד להסתכל ברשת האינטרנט או לחפש בקטלוגים ומגזינים עבור כלות ולחפש שמלות כלה שהכי נראות ומתאימות לכלה. אם הכלה המיועדת רוצה לראות שמלות כלה בעיניים, רצוי פשוט לעשות סיבוב סלונים ומעצבים על מנת לראות מה מתאים.

חשוב מאוד לקבוע מפגש עם מספר מעצבי אולם אירועים  על מנת להתרשם מהם ולראות מי נמצא באותו הראש של הכלה. קשר אישי וקרוב שבנוי על יחסי האמון יביא את השניים בסופו של דבר למצוא את השמלה שהכי תתאים לכלה לקראת האירוע. אין ספק שזה יכול לקחת זמן, אבל אין אחת שלא מצאה מעצב טוב וכמובן שמלה.

ומעצבים עונים על כל הדרישות?

באופן כללי המעצבים ידעו לענות על הדרישות השונות של הכלה, אולם רצוי מאוד שהכלה תשתף פעולה עם המעצב שעמו היא בחרה לעבוד. חשוב לזכור שמדובר באנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה שכבר עבדו עם מאות נשים אחרות שהתחתנו ואין ספק כי הניסיון הזה רק יכול לתרום ולא להזיק.

כמו כן, חשוב לדעת כי המעצבים ידעו להמליץ גם על צילום חתונות  שכדאי לענוד באירוע שכן הכלה צריכה להיות הכי זוהרת ונוצצת באירוע. לפעמים לא מדובר על שרשראות יהלומים או פנינים אלא גם על תכשיטים פשוטים יחסית שיוכלו להבליט את היופי הפשוט של הכלה במהלך הערב החשוב בחייה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI