דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
מורן אהרון 04/09/18 |  צפיות: 384

כאשר אתם נתקעים בכביש עם בעיה מכנית רוב הסיכויים שלא תדעו איך לתקן את הבעיה ותזמינו שירותי חילוץ וגרירה, כך גם בבית ישנן תקלות קטנות העוצרות לנו את סדר היום ואין לנו את הידע והיכולת לסדר אותן לבד. נכון לא תזמינו שירותי חילוץ וגרירה אבל כן תזמינו שירותי הנדימן.

מדוע מומלץ להזמין שירותי הנדימן?

ישנם אנשים בעלי כישרון וידי זהב אשר יודעים ואוהבים לתקן תקלות קלות בבית. מנג, רבים מאיתנו שאינם מיומנים בכלי עבודה ואינם אוהבים להתעסק בתיקונים עלולים לגרום להחמרת הנזק. לכן מומלץ ורצוי להזמין שירותי הנדימן אשר יחסוך לנו בזמן ובעליות מיותרות.

להלן סוגי עבודות שרצוי שלא תעשו לבד:

תיקון תריסים חשמליים - במידה והתריס ירד מהמסילה, התריס תקוע או כל בעיה אחרת, במידה ואינכם יודעים מה הבעיה ואיך לתקנה ובכל זאת תנסו לתקן לבד אתם יכולים להרוס את המנגנון ואף את המנוע ובכך תצאו עם הוצאה כספית גדולה יותר ממה שהיה לפני.

תיקון אינסטלציה - ישנם מקרים של נזילות, סתימות או רטיבות על הקיר שלא תמיד אנו מצליחים לתקן לבד מפני שאין לנו את הידע כיצד למצוא מהיכן הנזילה ואין לנו את הזמן להתחיל להתרוצץ בין החנויות למציאת החלק המתאים.

תלייה - תליית מנורות, מדפים, טלוויזיה נשמע קל נכון? ובכן אם אינכם יודעים לקדוח כמו שצריך אתם יכולים למצוא את עצמכם מול קיר עם כמה חורים(לא שווים בגודלם) אשר מכערים את החדר, אל תחשבו פעמיים ההנדימן יקדח בצורה חלקה ונקיה ויתלה עבורכם את המנורה/נברשת, המדף,הטלוויזיה או כל דבר אחר הדורש קדיחה בקיר רגיל או קיר בטון.

צביעת קירות הבית - נכון כשהיינו צעירים נהננו לצבוע לבד את החדר, התקרה והרצפה היו קצת מתלכלכים אבל למי היה אכפת… כיום שיש לנו בית אנו רוצים שקירות הבית יהיו בצבע אחיד ללא סימני נזילות ובריחה קלה לתקרה וכמובן לסיים את הצביעה כמה שיותר מהר.

צביעת דק - צביעת הדק הי עבודה לא קלה מפני שעלינו תחילה לשייף את העץ, לבחור צבע מיוחד המתאים לדקים ולצבוע את הדק דבר שלוקח לא מעט זמן, עבודה כזו יכולה לקחת לנו כמה ימים. לכן רצוי לקחת הנדימן אשר יבצע את השיוף במקצועיות וברמה גבוה ויצבע את העץ בצורה חלקה ונקיה.

גבס - בניית קיר, מדף, תיקון קירות גבס דבר שדורש מיומנות ומקצועיות אל תנסו לבד.

שירותי הנדימן קיימים כבר המון שנים בעבר שמו של המקצוע הזה היה "תיקונצי'ק" או "כלבויניק", בשנים האחרונות השם שונה להנדימן. כמעט בכל בית עסק/מוסד בישראל ישנו הנדימן הנקרא "אב בית" המספק שירותי תיקונים קלים לאותו עסק/מוסד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מורן אהרון

Prosite.site 


מאמרים נוספים מאת מורן אהרון
 
פיברומיאלגיה או מגפת ה-COVID-19... או...?
הרבה שאלות ומעט תשובות על פיברומיאלגיה ו-COVID-19. שאלות על סינדרום פיברומיאלגיה והאם קיימת התוויה נגדית לטיפול במחלה ביחס לטיפול ב COVID-19.מגפת ה-COVID-19 נמצאת בין "הגלים" והיא חדשה יחסית במקומותינו, אך המחקרים העוסקים בתחום המגפות. מזהים כי העמידות למגפה בהחלט מושפעת מחוזקה ועוצמת של המערכת החיסונית. כבר בהתחלה של הופעת הנגיף הגדירו המומחים אוכלוסיות עם מערכת חיסונית ירודה כבעלי סיכון שיש לשמור עליהם.

שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 לתקנות התעבורה
שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 - לפניכם תקציר שינויים בתקנות התעבורה 579, 580, 585 וו-587 שלהם השלכות ישירות על ניהול ציי על ידי קצין בטיחות בתעבורה

יוצאים לחופשה עם המשפחה? ומה עם הכלב, עם מי הוא נשאר?
13/02/20 | חיות מחמד
בתקופת החגים ובתקופת הקיץ, אנו מנצלים את החופש מהעבודה והלימודים ויוצאים לחופשה עם המשפחה. אך מה עושים עם הכלב, היכן הוא נשאר? האם דאגתם לו למקום בטוח?

רקמה על מגבת - רקמה על חלוק רחצה לעסק או למתנה
רקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה היא מתנה מקסימה המתאימה למגוון אירועים.כאשר מדובר ברקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה עבור עסקים סוג הרקמה יהיה זהה לרקמה עבור מתנה אישית. רוב בתי העסק רוקמים את לוגו החברה או סמל החברה לעומת רקמה לאנשים פרטיים אשר רוקמים שם ושונות.

מוניות אחדות - שירותי שליחויות מהיום להיום
העברת חבילה חשובה או מעטפה עם חומר סודי וחשוב אשר צריכים להגיע ליעד במהירות, היא משימה לחברה המספקת שירותי שליחויות. תחנת מוניות אחדות מספקת שירותי שליחויות מהיום להיום או מהיום למחר. העברה מתבצעת על ידי נהגים ותיקים, מקצועיים ואמינים אשר דוגלים בעמידה בלוחות זמנים ושמירה על דיסקרטיות מלאה.

משרד אדריכלים - למה מומלץ
25/11/18 | אדריכלות
ננסה להצביע על הסיבות, שאנו ממליצים בגינן, על יצירת קשר עם משרד אדריכלים (רצוי ותיק ומנוסה). בכל מצב שבו אתם מתכוונים להיכנס לתהליך הכולל תכנון ובנייה של בית, מבנה חדש, אגף או תוספת למבנה קיים ואף שיפוץ מלא של חלל, דירה, בית או מבנה ציבורי.

ייפוי כוח מתמשך - מימוש וכיבוד זכויות האדם
14/11/18 | ירושה
ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם למצות את זכויותיו ורצונותיו גם בעתיד בין אם הוא אינו נמצא בכשירות משפטית או שהינו באופן ארעי אינו בר שיפוט, בין אם הוא חווה התדרדרות במצבו או שהגיע למצב זה כתוצאה מטראומה.

פתרונות יצירתיים לריהוט
בחירת ריהוט לבית או למשרד, מצריכה מאיתנו חשיבה, תכנון וניצול נכון של חלל החדר, נגריית אהרון כהן ישמחו לבנות עבורכם את הרהיט הנחשק לפי המידות המתאימות ולעזור בבחירת המיקום המתאים ביותר.

הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
כאשר אתם נתקעים בכביש עם בעיה מכנית רוב הסיכויים שלא תדעו איך לתקן את הבעיה ותזמינו שירותי חילוץ וגרירה, כך גם בבית ישנן תקלות קטנות העוצרות לנו את סדר היום ואין לנו את הידע והיכולת לסדר אותן לבד. נכון לא תזמינו שירותי חילוץ וגרירה אבל כן תזמינו שירותי הנדימן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI