דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר פתרונות יצירתיים לריהוט
פתרונות יצירתיים לריהוט
מורן אהרון 12/09/18 |  צפיות: 80

מזנון צף - ארון שירות למטבח - ארון ספרים  - נגריית האפשרויות הבלתי מוגבלות

בחירת ריהוט לבית או למשרד, מצריכה מאיתנו חשיבה, תכנון וניצול נכון של חלל החדר, נגריית אהרון כהן ישמחו לבנות עבורכם את הרהיט הנחשק לפי המידות המתאימות ולעזור בבחירת המיקום המתאים ביותר. אצלנו תהנו משירות אישי, אמין, מקצועי ועמידה בלוח הזמנים.

ארון שירות - ארון ספרים

בעידן של היום ארון שירות למטבח וארון ספרים ממוקמים בנישה אשר לא היתה מנוצלת בעבר. אם בעבר היינו מוסיפים ארון שירות למטבח או ארון ספרים מסיבי ומגושם אשר היה מקטין את חלל החדר ולפעמים גם לא בדיוק מתאים לעיצוב, כיום אנו מוצאים נישה לא מנוצלת אם זה במטבח עבור ארון שירות למטבח או בסלון/חדרים עבור ארון ספרים. ובונים ארון לפי הגודל המתאים.

מזנון צף

בשנים האחרונות מזנון צף הפך לטרנד חם בבתים או משרדים. מזנון צף משנה את חלל החדר ומשרה אווירה מודרנית, מרווחת ובעלת עיצוב נקי יוקרתית לעומת המזנונים הכבדים של פעם שהיו מקטינים את חלל החדר ונותנים הרגשה של צפיפות, ואי נוחות.

יתרונות של הזמנת ריהוט מנגר

ישנם לא מעט יתרונות בהזמנת ריהוט מנגר פרטי לבית ולמשרד:

*  בחירת עיצוב בהתאמה אישית.

* בניית ריהוט לפי מידות מתאימות.

*  תכנון נכון של בניה והרכבה.

*  ביצוע בדיקת בטיחות לאחר ההרכבה.

*  בנייה מחומרים איכותיים.

*  ועוד.

ישנם לא מעט נגריות ברחבי הארץ חלקם רשתות גדולות וחלקם פרטיים, כאשר אתם בוחרים נגרייה שתבנה עבורכם את הרהיט חשוב לקבל המלצות, לבדוק מאיזה סוג חומר יבנו לך את הרהיט (האם הוא מספיק חזק לשאת משקלים כבדים), עמידה בלוח זמנים וכמובן האם יש שקיפות מלאה מול הלקוח.

סיפור אישי של לקוח

אחד הלקוחות שלנו סיפר לי שההורים שלו לפני כמה שנים החליפו מטבח בסכום כסף לא קטן, המקום שממנו הם ביצעו את ההזמנה פשוט רימו אותם. הוא סיפר שאחרי שנתיים ארונות אחסון מעל הכיור פשוט נעקרו מהקיר עקב העומס. כמובן שההורים שלו פנו לאותה חברה שהערימו קשיים עד שמגיע מישהו.

ללקוח זה היה חשוב לדעת שהוא מקבל אחריות על הריהוט שנבנה עבורו, ושאל האם אנו מבצעים בדיקת בטיחות לאחר ההתקנה, אני מבין את הפחד של הלקוח.

נגריית אהרון כהן בעל מוניטין של מעל 40 שנה, אנו דוגלים בשקיפות מול הלקוח, עמידה בלוח זמנים, יחס אישי, כי שביעות הרצון שלכם הוא כרטיס ביקור שלנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מורן אהרון

Prosite.site 


מאמרים נוספים מאת מורן אהרון
 
ייפוי כוח מתמשך - מימוש וכיבוד זכויות האדם
14/11/18 | ירושה
ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם למצות את זכויותיו ורצונותיו גם בעתיד בין אם הוא אינו נמצא בכשירות משפטית או שהינו באופן ארעי אינו בר שיפוט, בין אם הוא חווה התדרדרות במצבו או שהגיע למצב זה כתוצאה מטראומה.

פתרונות יצירתיים לריהוט
בחירת ריהוט לבית או למשרד, מצריכה מאיתנו חשיבה, תכנון וניצול נכון של חלל החדר, נגריית אהרון כהן ישמחו לבנות עבורכם את הרהיט הנחשק לפי המידות המתאימות ולעזור בבחירת המיקום המתאים ביותר.

הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
כאשר אתם נתקעים בכביש עם בעיה מכנית רוב הסיכויים שלא תדעו איך לתקן את הבעיה ותזמינו שירותי חילוץ וגרירה, כך גם בבית ישנן תקלות קטנות העוצרות לנו את סדר היום ואין לנו את הידע והיכולת לסדר אותן לבד. נכון לא תזמינו שירותי חילוץ וגרירה אבל כן תזמינו שירותי הנדימן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI