דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות משרד אדריכלים - למה מומלץ
משרד אדריכלים - למה מומלץ
מורן אהרון 25/11/18 |  צפיות: 156

למה כדאי לפנות למשרד אדריכלים כאשר פונים לתהליך בניית חדש או מחודש

ננסה להצביע על הסיבות, שאנו ממליצים בגינן, על יצירת קשר עם משרד אדריכלים (רצוי ותיק ומנוסה). בכל מצב שבו אתם מתכוונים להיכנס לתהליך הכולל תכנון ובנייה של בית, מבנה חדש, אגף או תוספת למבנה קיים ואף שיפוץ מלא של חלל, דירה, בית או מבנה ציבורי.

משרד אדריכלים - בניית בית חדש

כל אחד מאיתנו חולם לגור בית חדש ומעוצב לפי הטעם האישי שלו. אך בניית בית מהיסוד הינו תהליך מורכב מאוד. כאשר מדובר בתכנון הבנייה, חומרי גלם, מהו סגנון הבניה הרצוי, איטום, שירותי נגרות, אינסטלציה ועוד.

לפני תכנון הבית עצמו וחיפוש אחרי בעלי מקצוע יש לחפש מגרש לבניית הבית. אנו ממליצים כבר בשלב של בחירת מגרש לקחת שירותים של משרד אדריכלים אשר ילוו אתכם מתחילת הפרויקט ועד לקבלת המפתח ואישורי אכלוס.

בחירת משרד אדריכלים

כאשר אנו בוחרים משרד אדריכלים עלינו לבדוק שמשרד זה מעסיק אדריכלים בעלי רישיון מטעם משרד רשם האדריכלים במדור אדריכלות. יש להקפיד לבחור משרד אדריכלים ועיצוב פנים בעלי וותק מקצועי של שנים בתחום עם תיק עבודות מגוון. בדקו אם בתיק העבודות ניתן למצוא פרויקטים המשתמשים בטכנולוגיות בנייה מתקדמות. בנייה ירוקה, בנייה בר-קיימא וכו'. אל תתביישו  לבקש המלצות מלקוחות אחרים. משרד אדריכלים בעל עבר של הצלחות ישמח לתכנן לכם מפגש עם לקוחות עבר.

להלן נקודות אשר יעזרו לכם לבחור משרד אדריכלים ועיצוב פנים
  • עלויות - בדרך כלל משרד אדריכלים בעל מוניטין יגבה סכום גבוה יותר רק בגלל המוניטין, לעומת משרד אדריכלים קטן יותר וצנוע יותר אך לא פחות טוב ומקצועי יקח כמחצית מהסכום.

  • שיטת תשלום - הדרך המקובלת יותר והנכונה כלפי הלקוח הוא תשלום הדרגתי כאשר התשלום האחרון הוא בסיום העבודה. כמו בכל רכישה גדולה אין לשלם את כל הסכום בהתחלה.

  • תיק עבודות - אנו ממליצים לבדוק כמה תיקי עבודות של כמה אדריכלים עבור אותו סגנון שאתם חושבים עליו ולראות למי מהם אתם יותר מתחברים.

  • קשרים  -הכוונה בקשרים היא שאותו משרד שבחרתם עובד עם קבלנים, מהנדסי קונסטרוקציה, מהנדסי חשמל ושאר בעלי המקצוע. ככל שהוותק גדול יותר של אותו משרד אדריכלים כך יהיו לו יותר קשרים ומכרים מהתחום וידע איזה בעל מקצוע טוב יותר לאותה עבודה.

  • פגישת היכרות וכימיה - בפגישת הראשונה עם האדריכל תבואו מוכנים עם רעיונות, בקשות, דוגמאות בניה שמצאו חן בעיניכם. בדקו אם האדריכל מקשיב ומוכן לקבל את  הרעיונות והבקשות שלכם ואינו מתעקש לעשות לפי החזון שלו. אם יש שיתוף פעולה והכוונה מקצועית מצד האדריכל אז מה טוב. במידה ואין חפשו אדריכל אחר.

 

שלבים נוספים שתעברו עם משרד אדריכלים

לאחר בחירת משרד אדריכלים ואדריכל שילווה את הפרויקט שלכם מתחילים עם הכנת התקציב לעליות הבניה. התקציב יכתיב בסופו של דבר את גודל הבית, רמת גימור ואיך הבית עצמו יראה.

לאחר בחירת תקציב והעברת הרעיונות והדרישות שלכם האדריכל יגיע לפגישה הבא עם שרטוטים והדמיה פשוטה. בשלב זה תוכלו לבצע שינויים שנראים לכם לדוגמא: הוספת חדר, להוריד או להוסיף חלון ועוד.

תחילת העבודה היא לאחר אישור סופי שלכם את התוכניות וקבלת אישורי בנייה. במרבית המקרים אם המשרד ותיק ומנוסה הוא יציע לכם שירותי ליווי אדריכלי של פרויקט בנייה, עד קבלת כל האישורים הנדרשים לאכלוס. כולל קשר עם קבלנים ובעלי מקצוע שעבד אתם בעבר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מורן אהרון

Prosite.site 


מאמרים נוספים מאת מורן אהרון
 
פיברומיאלגיה או מגפת ה-COVID-19... או...?
הרבה שאלות ומעט תשובות על פיברומיאלגיה ו-COVID-19. שאלות על סינדרום פיברומיאלגיה והאם קיימת התוויה נגדית לטיפול במחלה ביחס לטיפול ב COVID-19.מגפת ה-COVID-19 נמצאת בין "הגלים" והיא חדשה יחסית במקומותינו, אך המחקרים העוסקים בתחום המגפות. מזהים כי העמידות למגפה בהחלט מושפעת מחוזקה ועוצמת של המערכת החיסונית. כבר בהתחלה של הופעת הנגיף הגדירו המומחים אוכלוסיות עם מערכת חיסונית ירודה כבעלי סיכון שיש לשמור עליהם.

שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 לתקנות התעבורה
שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 - לפניכם תקציר שינויים בתקנות התעבורה 579, 580, 585 וו-587 שלהם השלכות ישירות על ניהול ציי על ידי קצין בטיחות בתעבורה

יוצאים לחופשה עם המשפחה? ומה עם הכלב, עם מי הוא נשאר?
13/02/20 | חיות מחמד
בתקופת החגים ובתקופת הקיץ, אנו מנצלים את החופש מהעבודה והלימודים ויוצאים לחופשה עם המשפחה. אך מה עושים עם הכלב, היכן הוא נשאר? האם דאגתם לו למקום בטוח?

רקמה על מגבת - רקמה על חלוק רחצה לעסק או למתנה
רקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה היא מתנה מקסימה המתאימה למגוון אירועים.כאשר מדובר ברקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה עבור עסקים סוג הרקמה יהיה זהה לרקמה עבור מתנה אישית. רוב בתי העסק רוקמים את לוגו החברה או סמל החברה לעומת רקמה לאנשים פרטיים אשר רוקמים שם ושונות.

מוניות אחדות - שירותי שליחויות מהיום להיום
העברת חבילה חשובה או מעטפה עם חומר סודי וחשוב אשר צריכים להגיע ליעד במהירות, היא משימה לחברה המספקת שירותי שליחויות. תחנת מוניות אחדות מספקת שירותי שליחויות מהיום להיום או מהיום למחר. העברה מתבצעת על ידי נהגים ותיקים, מקצועיים ואמינים אשר דוגלים בעמידה בלוחות זמנים ושמירה על דיסקרטיות מלאה.

משרד אדריכלים - למה מומלץ
25/11/18 | אדריכלות
ננסה להצביע על הסיבות, שאנו ממליצים בגינן, על יצירת קשר עם משרד אדריכלים (רצוי ותיק ומנוסה). בכל מצב שבו אתם מתכוונים להיכנס לתהליך הכולל תכנון ובנייה של בית, מבנה חדש, אגף או תוספת למבנה קיים ואף שיפוץ מלא של חלל, דירה, בית או מבנה ציבורי.

ייפוי כוח מתמשך - מימוש וכיבוד זכויות האדם
14/11/18 | ירושה
ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם למצות את זכויותיו ורצונותיו גם בעתיד בין אם הוא אינו נמצא בכשירות משפטית או שהינו באופן ארעי אינו בר שיפוט, בין אם הוא חווה התדרדרות במצבו או שהגיע למצב זה כתוצאה מטראומה.

פתרונות יצירתיים לריהוט
בחירת ריהוט לבית או למשרד, מצריכה מאיתנו חשיבה, תכנון וניצול נכון של חלל החדר, נגריית אהרון כהן ישמחו לבנות עבורכם את הרהיט הנחשק לפי המידות המתאימות ולעזור בבחירת המיקום המתאים ביותר.

הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
כאשר אתם נתקעים בכביש עם בעיה מכנית רוב הסיכויים שלא תדעו איך לתקן את הבעיה ותזמינו שירותי חילוץ וגרירה, כך גם בבית ישנן תקלות קטנות העוצרות לנו את סדר היום ואין לנו את הידע והיכולת לסדר אותן לבד. נכון לא תזמינו שירותי חילוץ וגרירה אבל כן תזמינו שירותי הנדימן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI