דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים רקמה על מגבת - רקמה על חלוק רחצה לעסק או למתנה
רקמה על מגבת - רקמה על חלוק רחצה לעסק או למתנה
מורן אהרון 20/03/19 |  צפיות: 159

רקמה ללקוחות פרטיים

רקמה על מגבות ורקמה על חלוקי רחצה הן לרוב מתנה עבור מסיבת חינה, מסיבת רווקים, מקווה ואף בגני ילדים.

מה ניתן לרקום עבור מתנה לאירועים אלו?

גני ילדים: בכל סוף שנה לפני היציאה לחופש הגדול ועד ההורים בגנים מתארגנים על מתנה לילדים לכבוד היצאיה לחופשה, המתנות הם רקמה על מגבת עם שם הילד ודמות מצויירת ולעיתים מוסיפים חופשה מהנה או רקמה על חלוק רחצה עם שם הילד או כיתוב דומה.

מקווה: לפני החתונה כל אישה בישראל מבקרת במקווה השכונתי כחלק מהמסורת היהודית, לכן מתנה מאוד פופולארית היא רקמה על חלוק רחצה, כאשר רקום מאחור מזל טוב, או רקמה של טבעות נישואין.

מסיבת רווקות: גם מתנה פופולארית מאוד היא רקמה על חלוק רחצה ותוספת של רקמה על מגבת עם שמות חתן והכלה וטבעות נישאוין או זוג יונים.

מסיבת חינה: לרוב בעדות המזרח מביאים סלסלה עם מגבות גוף ומגבות פנים עם רקמה של ראשי תיבות של חתן והכלה או זוג טבעות, זוג חלוקי רחצה עם רקמה, נעלי בית ועוד.

רקמה ללקוחות עיסקיים

רקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה ללקוח עיסקיים בדרך כלל הם בכמויות גדולות לכן חשוב שכל רקמות יהיו זהות וברמת איכות גבוהה, אצלנו רבמרכז הישראלי לדיגיטציה ורקמה ממוחשבת כל המוצרים אשר מוזמנים הם ברקמת דיוק גבוהה ואיכותית אשר ישרתו את הלקוחות לשנים רבות. סגנון הרקמה ללקוחות עיסקיים הם רקמה של לוגו העסק או סמל העסק.

לקוחות אלו מעבירים לנו קובץ במכיל את לוגו העסק, או מהמירים את הקובץ לתוכנה לרקמה ממוחשבת לפי הצבעים, צורה וכיתוב ומבצעים את הרקמה על גבי הפריט.

רקמה ממוחשבת היא אומנות לכל דבר, לנו יש את הידע והיכולת להשתמש במאות פונקציות הקימות בתוכנה לרקמה ממוחשבת (לידיעתכם -  לא מעט מפעלים וחנויות לרקמה ממוחשבת משתמשים רק באחוז קטן מכלל הפונקציות הקימות התוכנה) ולכן אנו יכולים להגיד בגאווה שהפריטים הרקומים שלנו האם איכותיים וברמת דיוק גבוהה מאוד.

אנחנו שואפים לשלמות!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מורן אהרון

Prosite.site 


מאמרים נוספים מאת מורן אהרון
 
פיברומיאלגיה או מגפת ה-COVID-19... או...?
הרבה שאלות ומעט תשובות על פיברומיאלגיה ו-COVID-19. שאלות על סינדרום פיברומיאלגיה והאם קיימת התוויה נגדית לטיפול במחלה ביחס לטיפול ב COVID-19.מגפת ה-COVID-19 נמצאת בין "הגלים" והיא חדשה יחסית במקומותינו, אך המחקרים העוסקים בתחום המגפות. מזהים כי העמידות למגפה בהחלט מושפעת מחוזקה ועוצמת של המערכת החיסונית. כבר בהתחלה של הופעת הנגיף הגדירו המומחים אוכלוסיות עם מערכת חיסונית ירודה כבעלי סיכון שיש לשמור עליהם.

שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 לתקנות התעבורה
שירותי קצין בטיחות בתעבורה ותיקון מספר 6 - לפניכם תקציר שינויים בתקנות התעבורה 579, 580, 585 וו-587 שלהם השלכות ישירות על ניהול ציי על ידי קצין בטיחות בתעבורה

יוצאים לחופשה עם המשפחה? ומה עם הכלב, עם מי הוא נשאר?
13/02/20 | חיות מחמד
בתקופת החגים ובתקופת הקיץ, אנו מנצלים את החופש מהעבודה והלימודים ויוצאים לחופשה עם המשפחה. אך מה עושים עם הכלב, היכן הוא נשאר? האם דאגתם לו למקום בטוח?

רקמה על מגבת - רקמה על חלוק רחצה לעסק או למתנה
רקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה היא מתנה מקסימה המתאימה למגוון אירועים.כאשר מדובר ברקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה עבור עסקים סוג הרקמה יהיה זהה לרקמה עבור מתנה אישית. רוב בתי העסק רוקמים את לוגו החברה או סמל החברה לעומת רקמה לאנשים פרטיים אשר רוקמים שם ושונות.

מוניות אחדות - שירותי שליחויות מהיום להיום
העברת חבילה חשובה או מעטפה עם חומר סודי וחשוב אשר צריכים להגיע ליעד במהירות, היא משימה לחברה המספקת שירותי שליחויות. תחנת מוניות אחדות מספקת שירותי שליחויות מהיום להיום או מהיום למחר. העברה מתבצעת על ידי נהגים ותיקים, מקצועיים ואמינים אשר דוגלים בעמידה בלוחות זמנים ושמירה על דיסקרטיות מלאה.

משרד אדריכלים - למה מומלץ
25/11/18 | אדריכלות
ננסה להצביע על הסיבות, שאנו ממליצים בגינן, על יצירת קשר עם משרד אדריכלים (רצוי ותיק ומנוסה). בכל מצב שבו אתם מתכוונים להיכנס לתהליך הכולל תכנון ובנייה של בית, מבנה חדש, אגף או תוספת למבנה קיים ואף שיפוץ מלא של חלל, דירה, בית או מבנה ציבורי.

ייפוי כוח מתמשך - מימוש וכיבוד זכויות האדם
14/11/18 | ירושה
ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם למצות את זכויותיו ורצונותיו גם בעתיד בין אם הוא אינו נמצא בכשירות משפטית או שהינו באופן ארעי אינו בר שיפוט, בין אם הוא חווה התדרדרות במצבו או שהגיע למצב זה כתוצאה מטראומה.

פתרונות יצירתיים לריהוט
בחירת ריהוט לבית או למשרד, מצריכה מאיתנו חשיבה, תכנון וניצול נכון של חלל החדר, נגריית אהרון כהן ישמחו לבנות עבורכם את הרהיט הנחשק לפי המידות המתאימות ולעזור בבחירת המיקום המתאים ביותר.

הנדימן - כי לא כל אחד יודע לתקן לבד
כאשר אתם נתקעים בכביש עם בעיה מכנית רוב הסיכויים שלא תדעו איך לתקן את הבעיה ותזמינו שירותי חילוץ וגרירה, כך גם בבית ישנן תקלות קטנות העוצרות לנו את סדר היום ואין לנו את הידע והיכולת לסדר אותן לבד. נכון לא תזמינו שירותי חילוץ וגרירה אבל כן תזמינו שירותי הנדימן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI