דף הבית אימון אישי אימון לקריירה ניהול נכון ומתקדם
ניהול נכון ומתקדם
יוסי בוזגלו 16/01/12 |  צפיות: 3543

 להיות מנהל של חברה או ארגון זה רוב דורש הרבה אחריות ומיומנויות חברתיות אשר לא תמיד קיימים בנמצא אצל כל אחד שממונה להיות מנהל שכן יתכן ולאותו אדם יש ידע מקצועי רב בתחומו כמו גם יכולת אנליטית ברמה גבוהה אך הוא מתקשה לנהל קבוצה של אנשים בצורה טובה ואופטימאלית.

 כדי שארגון יוכל לעבוד בצורה המיטבית חשוב שהמנהלים העובדים בו יקבלו הדרכה מתאימה מידי פעם תסגל עבורם כלים ופתרונות לניהול נכון וכך בארגונים מסוימים מארגנים מידי פעם סדנאות שונות של אימון מנהלים שתפקידן להפוך את המנהל להרבה יותר מוכן לקראת התפקיד והעבודה המשותפת עם העובדים.

 אימון מנהלים עשוי לשנות את האווירה בעבודה באופן משמעותי שכן ככל שהמנהל מאורגן יותר ופועל ביעילות כך הוא הארגון יכול להגיע לתפוקה טובה אשר באה לידי ביטוי ברווחים וההכנסות כמו גם ברצון של העובדים להגיע למקום העבודה  ולראות בו מקום שאפשר להתפתח ולצמוח קדימה.

 היכן ניתן למצוא סדנאות אימון מנהלים?

 קיימות מספר חברות אשר מעבירות סדנאות אימון מנהלים וכל אחת מהן עובדת לפי תכנית שונה לגמרי יש כאלה שמעבירים את השיעורים וההדרכות בתוך הארגון עצמו ויש חברות המעדיפות להוציא את המנהלים מתוך הסביבה הבטוחה שלהם לשטח ממש ולהעביר שם סדנאות אימון מנהלים.

 דרך האינטרנט ניתן להתרשם מהחברות הרבות הקיימות בתחום אימון מנהלים ואף להגיע לפגישת היכרות אשר דרכה ניתן להתרשם מהדרך בה מועברות הסדנאות כמו גם לעשות השוואת מחירים ביניהן שכן אימון מנהלים מהווה לרוב הוצאה גבוהה לארגון אך בטווח הארוך היא לרוב משתלמת.

 האם האימון של מנהלים עוזר?

 נראה כי באם לוקחים חברה מקצועית ואמינה הרי מרבית הפעמים הסדנאות עוזרות ומשנות את צורת החשיבה של המנהלים ומעניקות להם דרך התמודדות חדשה לקראת התפקיד החדש או הקיים, כאשר חשוב שהמנהלים יקפידו ליישם את כל המידע שהועבר להם בהתנהלות היומיומית באופן קבוע.

 היכולת של סדנאות לאימון מנהלים לעזור בפועל תלויה בראש ובראשונה במוכנות שיש למנהלים לקחת חלק פעיל בהליך שכן רק אז ניתן לראות תוצאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI