דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 361

דילמת הפרמדיקים ופתרון מעשי

הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.

טיפולים שהוכנסו לא תקינים

נרטיבים קצרים ולא שלמים

הרבה קיצורים שקשה להבין

מילים שגויות ודקדוק לקוי

למרות שרוב הפרמדיקים מספקים טיפול ושירות יוצאי דופן, זה לא בא לידי ביטוי ב-PCR שנכתבו בחופזה. השוטרים של דרום מטרו היו נחושים להקל את עומס העבודה של החובשים והם החליטו לשאול את האסטרטגיה בה השתמשו רוב הרופאים - זו של שימוש בשירות של חברת תמלול רפואי אמינה. עד מהרה הם גילו שהפרמדיקים שהכתיבו את ה-PCR שלהם במקום להקליד אותם סיפקו דוחות טיפול מצוינים בחולים שהרופאים יכלו להבין בקלות ולהמשיך לספק את הטיפול הנכון. ניתן היה לעקוב בקלות אחר הדיווחים המוכתבים והיה הרבה יותר מידע סובייקטיבי תצהיר תמלול.

תמלילים מסופקים בכל פורמט נדרש

הפרמדיקים של דרום מטרו משתמשים בדרך כלל בפורמטים של CHART (תלונה ראשית, היסטוריה, הערכה, Rx/טיפול, תחבורה) ו-SOAP (סובייקטיבי, אובייקטיבי, הערכה, תוכנית). פורמט SOAP הוא פורמט מובנה ביותר לתיעוד התקדמות המטופל במהלך הטיפול שיכול לשמש את אנשי המקצועות הבריאותיים בזמן ביקורים עתידיים. החלק ה"סובייקטיבי" מספק את ההיסטוריה הרפואית של המטופל, מצבו הנוכחי, תיאור אי הנוחות, נוכחות של בחילה או סחרחורת וכו' ונרשם במילותיו של המטופל עצמו. הסעיף "אובייקטיבי" כולל את כל המרכיבים האובייקטיביים של ניתוח המטופל כגון סימנים חיוניים, ממצאים מבדיקה גופנית, תוצאות מעבדה, משקל, גובה וגיל המטופל וכן הלאה. בהתבסס על הפרטים הסובייקטיביים והאובייקטיביים, נוצר רשומה רפואית מכוונת בעיה. POMR הוא נתונים הנגישים בקלות וגם מעודדים הערכה מתמשכת ועדכון של תוכנית הבריאות על ידי כל חברי צוות הבריאות. הוא כולל את כל המידע על הערכת הבריאות של המטופל. בקיצור, זהו ניתוח של נתונים סובייקטיביים ואובייקטיביים כאחד של הרשומה של המטופל. לאחר מכן יש את הסעיף "תוכנית" בו הרופא מתווה את תוכנית הפעולה עבור המטופל והוא כולל גם ביקורי מעקב והטיפול שניתן. בקיצור, תוכנית הטיפול היא כבר בתוקף.

לא משנה מה הפורמט הנדרש, מתמללים רפואיים יכולים לספק את התמלילים בפורמט הזה בדיוק מדהים.

תהליך התמלול

ניתן לספק את ההכתבה באמצעות מספר טלפון; הפרמדיקים מחייגים מספר טלפון ייעודי ומכניסים קוד אישי. ההכתבה שלהם מוקלטת על ידי מערכת מחשוב. הקלטה זו נשלחת למתמלל אשר יתמלל אותה לנרטיב מודפס אשר ייערך והגהה לצורך דיוק ודיוק. לאחר מכן, הפרמדיק נכנס לאתר של חברת התמלול ומעתיק את הנרטיב ל-PCR שלה.

התהליך כולו ייקח פחות משעה מתחילת שיחת הטלפון ועד שליחת הנרטיב המוגמר לחובש.

פרמדיקים יכולים לבחור להשתמש בקיצורים או לדבר באנגלית פשוטה. המתמללים ירחיבו את הקיצורים למילים מלאות כך שלא יהיו מעורבים בלבול או אי בהירות.

צוות תמלול ייעודי מוקצה לכל קבוצת ספקים כך שהם יתרגלו לסגנון ההכתבה של אותו ספק תמלול שיחה מוקלטת.

נטל על כתפיהם

הפרמדיקים אומרים כי הכתבה מאפשרת להם לקבל את העובדות הבסיסיות על הכתב לפני החזרה לשירות לאחר קריאה. זה היה משהו שהם בקושי הצליחו להשיג עם נרטיבים מודפסים. חברות תמלול רפואי ממשיכות למלא תפקיד חיוני בעידן EHR הנוכחי בשיפור הדרך שבה רופאים, פרמדיקים ורופאים אחרים מתפקדים. עם ממשק HL7 ויכולות תמלול משולבות EHR הם מספקים חוויה מתגמלת לספקי שירותי בריאות, תוך הוספת המגע האנושי הנחוץ.

MTS Trשירותי anscription (MTS) מחויבת לספק ללקוחות שירותי תמלול מקצועיים ואמינים עבור כל ההתמחויות הרפואיות העיקריות ותת-ההתמחויות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI