דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 508

פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

כתוביות קופצות, כפי שמרמז שמם, מופיעות בתיבות באורך שורה אחת או שתיים בתחתית המסך, אם כי הן עשויות להיות ממוקמות על המסך בצורה כזו שמציינת את הדובר הנוכחי, ולאחר מכן קופצות שוב כדי להיות הוחלף בתיבת הכיתוב הבאה. במקרה של תוכן שמע שלא ניתן להגביל לקופסת פופ-און אחת, קופסת פופ-און אחת מוחלפת באחרת בהפסקות הגיוניות בטקסט (סופם של ביטויים או משפטים). כתוביות קופצות כוללות מידע שמע ערוך כדי לסייע לצופים בהבנת התוכנית. זה עשוי לכלול דיאלוג, קריינות, אפקטים קוליים, אינדיקציות לפעילות מחוץ למסך וכו'. כתוביות קופצות מסונכרנות עם תוכן האודיו של התוכנית ולכן משמשות בדרך כלל עבור תוכניות מוקלטות מראש הכוללות מספר רמקולים תמלול שיחות מוקלטות.

כתוביות כלליות משמשות בעיקר בשילוב עם שידורי טלוויזיה חיים, כגון דיווחי חדשות ואירועי ספורט חיים. עד ארבע שורות של טקסט כתוביות מופיעות בתיבה בתחתית המסך. בזמן שהתיבה נשארת יציבה על המסך, כתוביות מופיעות מילה אחר מילה וגלולות לראש התיבה, שם השורה העליונה תיעלם ותוחלף בשורה הבאה. קווים חדשים בעצם עם יצירתם יופיעו בתחתית התיבה וידחפו את הטקסט הישן כלפי מעלה.

בשל העובדה שכתוביות רול-אפ נוצרות כדי לשקף תוכן אודיו שנוצר בזמן אמת, תמיד יש חוסר סנכרון מסוים של הטקסט למילים הנאמרות על המסך. זה יכול להדאיג חלק מהצופים, לא שונה מההשפעה של צפייה בתוכנית וגילוי האודיו בהשהייה של מספר שניות. צופים המשתמשים בקריאת שפתיים בנוסף לכיתובים לקריאה עשויים גם הם למצוא את זה בעייתי.

בנוסף, מגבלות הזמן הכרוכות בתמלול אקטיבי של תוכנית בזמן שהיא משודרת גורמות תמיד לאובדן דיוק בתמלול, כולל שגיאות כתיב, מילים לא מובנות או פשוט הקשות שגויות. לחץ הזמן גם דורש לעתים קרובות עריכה מהותית על ידי המתמלל, למשל, במקרה של מספר רמקולים המדברים בו-זמנית או בכל פעם שכניסות שמע מרובות חופפות זו לזו תמלול ראיון.

The Closed Captioning Project LLC, החנות האחת שלך למידע על תמלול וכתוביות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI