דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 363

כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח, פשוט וקל לקליטת, לרוב. יתרה מכך, כמה צרכנים אוהבים וידאו, וחלק מהצרכנים אוהבים כתוב. הפתרון הפשוט ביותר ל'בעיה' הזו הוא להציע שילוב של סוגי תוכן שטוב לכל סוגי הצרכנים. אחד השילובים הבולטים של פודקאסטר הוא לספק למאזינים תמליל כתוב קל לשימוש של כל פרק תמלול הרצאה.

סרטונים כמו גם פודקאסטים כסוג של תוכן גדלו מאוד בפופולריות במהלך השנתיים האחרונות וגם מהסיבה הטובה. שני סוגי וצורות התוכן פשוטים וקלים לצריכה למטרות אנשים, ולא כולם מעדיפים לקרוא פוסטים בבלוג כל הזמן, רוב האנשים רוצים ללמוד משהו חדש ומצוין. זה לא באמת אומר שעסקים לא צריכים לקרוא את המילה הכתובה כדי להתאים לתוכן הווידאו העשיר כמו גם לפודקאסטים. יש יתרונות של תמלול כתוב לצד הפודקאסט או הסרטון שיכולים באמת לעזור להפוך את התוכן הראוי הזה לשימושי עוד יותר ולעזור לך לדעת איך זה יתפוס את הקהל הרחב.

אופטימיזציה למנועי חיפוש - אופטימיזציה היא לעתים קרובות קריטית בזמן שהוא מגיע להגדלת הפודקאסט שלך כמו גם להגדלת הקהל שלך. בסופו של דבר, ככל שתפרסם תוכן כתוב באיכות גבוהה יותר באתר האינטרנט שלך, כך תהיה לך דירוג טוב יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. תמלול עבור כל פרק לא רק יגדיל את דירוג האתר שלך אלא גם יהפוך אותך ליותר ויותר גלוי. אז על ידי תמלול הפודקאסט שלך ולבסוף הכנסת התוכן לאתר, אתה בוודאי עושה טובה, כי מנועי החיפוש יסרקו ויאנדקסו את האתר על סמך העניין בתמליל.

הפצת מגוון סגנונות צריכת תוכן - יש אנשים שמעדיפים קריאה, ויש אנשים שאוהבים אודיו, ואפילו אחרים מעדיפים קריאה ושמע גם יחד. אז מתן תמליל טוב למאזינים שלך את ההזדמנות לתת להם לקרוא ולהאזין; מכיוון שרוב האנשים אוהבים אפשרות, אז נסו לספק אותם ככל האפשר תמלול שיחה לבית המשפט.

מתן נוחות למאזינים שלך - רוב הפודקאסטים, כמוך, עשויים להיות, הראו עם חומר חינוכי איכותי כמו גם מעמיק בכל פרק. זה בדרך כלל מחייב את כל המאזינים שלהם לרשום הערה, וגם לעזור להם לרשום נקודות חיוניות לעיון עתידי. אז מתן תמלול יכול להיות סיוע מועיל מאוד כדי להבטיח שהמאזינים לא יתעלמו או יחמיצו פרטים חיוניים כלשהם במהלך מפגשי המידע הצפופים. דרך נוחה נהדרת לגרום למאזינים שלך היא לספק להם אפשרות ללחוץ על קישור מוטבע בתוך התמליל, כך שהם יוכלו לעבור ישירות לאתר מסוים או למשאב שהוזכר בזמן הפרק.

יצירת תפיסת עולם של פרק - בזמן שמישהו מקשיב לשמע, הוא או היא שומעים רק את מה שנאמר בדרך כלל באותו רגע. עם זאת, בצורה של כתיבה, יש לו את ההזדמנות והיכולת לקרוא מילים רבות בבת אחת. על ידי מתן תמליל למאזין, הוא או היא יכולים לגלוש במהירות, מכיוון שהאדם יוכל לראות את כל התוכן בבת אחת. זה לא רק מספק סקירה טובה יותר של הפרק הכולל, אלא גם מנסה לתת את כל הנקודות לפרספקטיבה גדולה יותר וגם גלובלית.

אחרון, אבל בהחלט לא הפחות, ניתן לחלץ תוכן בעל ערך מכל תמלול והוא יכול לשלב כדי ליצור יצירה מיוחדת של נושא כולל כמו גם נקודות למידה מרכזיות מהפודקאסט. אחת הדרכים הנהדרות לייעל תוכן מסוג זה היא לשלב טיפים וכן אסטרטגיות של המומחים בתחום למשאב בעל ערך לקהל שלך ולמען הקהל שלך. אחת היתרונות הגדולים ביותר היא שבהחלט יש כמה מהיתרונות העיקריים במתן תמליל לפרקי הפודקאסט שלך, לא רק למטרת הקהל שלך אלא גם עבורך כפודקאסט. תוכן אודיו הוא ללא ספק התוכן של הזמן הנוכחי, יתר על כן, הרחבת המגבלה שלך רק על ידי הוספת תמלילים למטרת אלה שאו שדורשים זאת או סתם מעדיפים אותו יכול לעזור לך להשפיע כמו גם לחדור לבסיס המאזין.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI