דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 388

משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

העובדה שהייתי סופר ספרות שנהג לכתוב בהשראת המוח הלא מודע, שהוא המוח של אלוהים, פירושה שיכולתי לתמלל את דברי אלוהים, בזמן שהאמנתי שאני מנתח את העולם לבד. זו הסיבה שדברי היו כה חכמים, למרות שהייתי ילד בור תמלול ראיון דוגמא.

נראה היה שהשירים והסיפורים שלי נכתבו על ידי מישהו מבוגר ממני שנים רבות שהיה בעל ידע יוצא דופן. הייתי צריך לקרוא את המילים שלי פעמים רבות כדי להבין באמת את משמעותן. ההשראה הקסומה שלי הייתה המחבר האמיתי של כל מה שכתבתי.

כשהפכתי למומחה לחלומות לאחר שלמדתי ברצינות את שיטת פירוש החלומות של קרל יונג (בשנת 1988, כשהייתי בן 27) גיליתי שכל הדמויות של הספר שכתבתי כשהייתי נער היו סמלים חשובים של חלומות.

התרגום של שתי המשמעויות הסמליות של ספר זה על פי שיטת פירוש החלומות של יונג עזר לי להבין טוב יותר את שפת החלומות ולהאמין באמת שאלוהים הוא המחבר האמיתי של הרומן המוזר שלי, שהיה שונה מאוד מכל ספר אחר שקראתי.

אז יכולתי ללמוד לעומק את המשמעות של צביעות, אבסורד והיגיון הגיוני בדרכים רבות.

כשהצלחתי להמשיך במחקר של קרל יונג, אלוהים גרם להפסיק להיות סופר ספרות ולהיות רופא. למדתי איך לרפא מחלות נפש בלתי מנוצחות באמצעות תרגום חלומות.

לכן, השיעורים שאני מעביר לכם מבוססים על מחקר ארוך מאוד ועל תגליות מדעיות שיש להן גם משמעות דתית. כל הנושאים חשובים. הייתי צריך לקשר אמנות למדע, פילוסופיה ודת כדי לגלות את כל מה שאני מלמד אותך עלות שעת תמלול.

אם אתה רוצה להימנע מלהיות קורבן של צביעות אתה חייב ללמוד איך להיות כנה. החלומות שלך יעזרו לך להשיג את המטרה הקשה הזו, מכיוון שאתה בעולם של שקרנים וירשת אנטי מצפון שטני.

אתה נוטה להיות שקרן. למשל, אתה לא אומר מה שאתה באמת חושב, אלא מה שאתה מאמין שאתה צריך לומר במצב מסוים. אתה לא חושב שהשקר הזה הוא רע כי אתה צריך להיות מנומס. אתה יודע שאתה לא יכול פשוט להגיד את מה שאתה באמת חושב לכל השאר.

עם זאת, ההנחה ההגיונית הזו גורמת לך להגזים. אתה מתחיל לנסות לרצות את כל הסובבים אותך בכך שאתה אוהב דברים שאתה לא אוהב, ואתה מעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא.

החלומות שלך יעזרו לך להימנע מליפול למלכודות הגיוניות רבות שבהן אנשים רבים נלכדים.

הטיהור הרוחני שלך חשוב יותר מכל דבר אחר בחייך.

אתה צריך לפחד להיות רשע, גם אם אתה מרגיש שאתה בטוח. ההשלכות של הטעויות שלך לא מופיעות מיד, אבל הן בוודאי יופיעו במציאות שלך בשלב מסוים של חייך.

עליך לא להסכים עם הרוע בכל הנסיבות ולכבד את מצוות ה' בכל מצבי חייך. יש לכבד את העקרונות המוסריים שלך יותר מכל דבר אחר.

אלוהים נותן לך הדרכה ברורה בדת שלך ובחלומות שלך, מראה לך איך אתה חייב להתנהג כדי להיות אדם בריא וחכם בנפשו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI