דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 380

מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים: הטכנולוגיה ביצירת סרטים הגיעה לשיאים חדשים וכוכבים חדשים מחליפים כוכבים פופולריים של פעם במראה ובכישורי המשחק שלהם. יצירת סרטים מחדש היא "קסם שלא נגמר" על מסך הכסף.

אבל, למה אנשים אומרים שיצירה מחדש של סרט היא יצירה של העתקה? למה אנשים לא חושבים שיצירה מחדש של סרט היא בחירה יצירתית? במיוחד במדינה כמו הודו: הודו היא המדינה הראשונה בעולם שיצרה סרטים מחדש משפות שונות ותמלל אותם לשפת האם שלהם תמלול ראיון איכותני.

כשיוצרי סרטים בוחרים בלהיט שובר קופות, המשימה שלהם הופכת כמעט ללא מאמץ מכיוון שהליהוק הוא הפעולה העיקרית שהם צריכים לעשות. התפקידים שנטלו על עצמם השחקנים המחליפים נחשבים קלים יותר מכיוון שהם מפעילים את הרגשות שבוצעו בעבר. למרבה הצער, מבקרי קולנוע אינם רואים ב"רימייקים" שווים לסרטים סטרייטים ומתייגים יוצרי סרטים כמועתקים. יצירה מחדש של סרט היא מאתגרת מכיוון שהיוצרים צריכים להחזיר את כל הרגשות המוצגים בסרט המקורי כדי להכות את הקהל.

המושג "אז ועכשיו" ו"פה ושם" דורש מיומנות, שכן הבמאים צריכים לקחת בחשבון שינויים בתסריט כדי להתאים לרגישויות של המסורת המקומית, התלבושות, ההבדלים הגיאוגרפיים והדיאלוגים שלהם. לכן, ניתן לומר שיצירת סרט מחדש היא מאתגרת יותר מסרט ישר או מקורי. ראינו מאות רימייקים הופכים לטיפש בקופות, כך שלא קל להתאים את הציפיות של הקהל. זו אמונה גדולה של יוצרי קולנוע שהם יכולים להבקיע להיט ללא קושי, אבל לפעמים הציפיות שלהם לא מתקיימות.

יצירת סרטים מחדש ויצירת יותר רגשות מאשר בגרסה המקורית יכולה להיות מורכבת. רימייקים בדרך כלל לא מגיעים לאותה "רמת פגיעה" כמו הגרסה המקורית. זה רק משחק בטוח למפיקים ולכוכבים שכבר התפרסמו. השראה לסרטים מגיעה לרוב מהתרחשויות יומיומיות. בכל הנוגע ליצירת סרטים, או שתמצא קונספט חדש או סרט קיים לעיבוד מחדש תמלול ראיונות לסטודנטים.

אין סיכוי שאפשר לחזות את הצלחתו של רימייק ולפעמים מה שהיה פעם שובר קופות עלול להפוך לאסון כשיוצרים אותו מחדש. מושגים לסרט עשויים לבוא מקריאת ספר או עיתון, או השראה מסיפור חיים אמיתי. לכן, יצירה מחדש כוללת שימוש ביסודות של סרט קיים והוספת אירוע אחד או שניים שונים. על צופי הסרט להימשך לתוך הסיפור ולהאמין שזו הבחירה היצירתית של במאי הסרטים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI