דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 366

כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן" . התשובה לשאלה זו היא "כל דרך שתביא לך את העסקה שאתה רוצה". עם זאת, אולי אנחנו צריכים להיות קצת יותר ספציפיים לגבי הדברים שאתה צריך לעשות כדי להתחיל את המשא ומתן הבא שלך בצורה נכונה תמלול או תמליל.

הכל על השאלות

כאשר אתה מתחיל משא ומתן, כמה אתה יודע על מה ינוהל משא ומתן? אני מוכן להתערב שלפחות אתה חושב שאתה יודע כמות לא מבוטלת. הכנת את שיעורי הבית שלך, יש לך את ההערות שלך, ואתה חושב שיש לך הבנה די טובה של מה הצד השני רוצה מהמשא ומתן הזה. זו הסיבה שמה שאני הולך לבקש ממך לעשות עכשיו הוא כל כך מאוד מאוד קשה לעשות.

אתה צריך לשאול שאלות. הרבה שאלות. אתה צריך לשאול שאלות על דברים שאתה חושב שאתה כבר יודע את התשובה עליהם. כשהצד השני עונה על השאלות שלך, אתה צריך להקשיב למה שהם אומרים לך בזהירות רבה. הפגינו גם אמפתיה וגם הבנה כשהם מסבירים כיצד הם רואים את העולם כרגע.

תרשום את זה

כאשר הצד השני של הטבלה מספק לך מידע, עליך לרשום אותו מיד. כן, אני מבין שלפעמים מה שהצד השני אולי אומר יהיה מוזר או לא מעשי, אבל זה לא משנה - רשום את זה. בכך שאתה כותב את מה שהם אומרים לך, אתה מראה להם כבוד. אולי אתה האדם היחיד שעשה את זה אי פעם. בכך אתה הולך לגרום להם לרצות להיות איתך במערכת יחסים כי ברור שאתה מכבד את נקודת המבט שלהם.

שאל על מה שכתבת

זה עשוי להיות הדבר החשוב ביותר שאתה עושה. מדי פעם במהלך המשא ומתן, אתה צריך לעצור את מה שאתה עושה. קח רק רגע וקרא בחזרה לצד השני את מה שכתבת זה עתה. מה שאתה הולך לגלות לעתים קרובות יותר מאשר לא הוא שהצד השני הולך להגיד לך שטעית במשהו. כשהם אומרים את זה, בצע שינוי בהערות שלך והראה להם שאתה מוכן לקבל הסכמה לגבי מה שתמלל תרגול תמלול.

מה כל זה אומר עבורך

תשאלו כל מנהל משא ומתן מקצועי והוא יגיד לכם שלאופן שבו אתם פותחים משא ומתן עקרוני יש הרבה קשר לאופן שבו הוא יסתיים. המשמעות של זה עבורך ועבורי היא שאולי הגיע הזמן שניקח צעד אחורה משולחן המשא ומתן ונבחן היטב איך בדיוק אנחנו הולכים להתחיל את המשא ומתן שלנו.

הדבר הראשון שעלינו לזכור הוא שלמרות שאנו עשויים להיכנס למשא ומתן מתוך מחשבה שאנו יודעים הרבה על הצד השני, אנחנו באמת לא יודעים. מה שאנחנו צריכים להיות מוכנים לעשות זה להצניע את עצמנו ולשאול את הצד השני הרבה שאלות. זה כולל שאילת שאלות על דברים שאנחנו חושבים שאנחנו כבר יודעים את התשובה עליהם. אנחנו פשוט עלולים להיות מופתעים מה נלמד. לאחר מכן, עלינו להקדיש זמן לרשום הכל. זה מראה כבוד למה שהצד השני אומר לנו. לבסוף, כל כמה זמן אנחנו צריכים לעצור ולשאול את הצד השני על משהו שהם אמרו לנו. זה יאפשר להם לתקן כל דבר שטעינו ולהראות להם כבוד.

כל הדברים שדיברנו עליהם הם פשוטים וקלים לביצוע. הם יראו לצד השני של השולחן שאנחנו מחויבים למשא ומתן ושאנחנו רוצים להגיע איתם להסכמה. נקיטת הצעדים כדי להתחיל את המשא ומתן ברגל ימין תאפשר לנו סיכוי טוב יותר לוודא שהם בסופו של דבר יוצרים את העסקה שאנו רוצים להשיג.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI