דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר מקומה של ההיסטוריה בזמן החדש
מקומה של ההיסטוריה בזמן החדש
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 890

המשמעות האמיתית של המילה מצויה במילה עצמה, שמסתכמת בקיצור של שתי מילים- הסיפור שלו. כמה פעמים משטרים זייפו את ההיסטוריה כדי לשים את עצמם באור הזרקורים? האם באמת נוכל לזייף את ההיסטוריה? אם ההיסטוריה מסולפת, אז במובן האמיתי, היא לא מספרת את סיפורו אלא היא פיסת תעמולה. זו הסיבה שהאפריקאים סובלים היום בגלל החוליים של סיפור אחד. וההיסטוריה רואה במשטר אדולף היטלר משטר קשוח, בעוד שרוויזיוניסטים מנסים להביא איזון להיסטוריה בראשות המנצחים הסופיים של מלחמת העולם השנייה תמלול דיבור.

בהתבסס על הנחת יסוד זו, האם אי פעם ניתן יהיה לקבל תיעוד מדויק לחלוטין של אירועים ציבוריים ללא עיוות? התשובה היא בהחלט כן. אבל גם בזה, הסיפור תלוי גם באישיותו של המספר.

סוג זה של היסטוריה כרוך בסיפור הסיפור על ידי צפייה בסרטון המדויק של אירועים לא ערוך בזמן שהם מתגלגלים. זה מערב אנשים עם יכולות "מדיום" מוגברות. כדי להסביר זאת יותר, יש לומר מילה על פעילותם של מדיומים. אנשים אלה הם מה שניתן להתייחס אליהם כאל פורטלים פתוחים שדרכם מגיעות קרינה גבוהה יותר לסביבה. מכאן שאמצעי, במקרים אידיאליים, פשוט פותח את עצמו כערוץ. הם יכולים לראות דברים רק לפי הבגרות הרוחנית שלהם. הכוונה לבגרות רוחנית היא שאמצעי לא יכול לראות מעבר למישור האתר שהוא עלול להגיע אליו כשהוא עובר הלאה. מדיומים מסוימים יכולים לראות רק דברים אסטרליים בעוד שאחרים רואים דברים אתריים. רק מעטים מאוד יכולים לראות דברים רוחניים. חלקם רואים רק דברים באזורים הנמוכים והאפלים יותר, כפי שניתן לראות אצל רוב אנשי הרפואה האפריקאית, או אתרי גבוה יותר, כפי שניתן לתאר את הפעילויות של כמה מה שנקרא-סופר-מדיום של העולמות המערביים, למשל. הראייה שלהם מבוססת על העובדה שרוב הדברים שקורים על פני האדמה קורים במעבר קודם לפני שהם קורים על פני האדמה. פרק הזמן לפני הביטוי שלו תלוי בגובה הפעולה שנרשמת. לפעמים מה שנראה עשוי להתבטא בצורה מוחלשת פיזית תמלול דיון.

אבל היסטוריונים עתידיים יהיו מדיומים שיכולים לקטוף אירועים שכבר התרחשו ולצפות ולהקליט אותם, כמו תמלול מצלמת וידאו. אז אותו דבר יכול להיראות על ידם או באסטרלי או במישורי האתר, שלמעשה מסתכלים על אותו דבר מנקודות מבט שונות. לפיכך, מה שקורה עכשיו ייקרא בעתיד על ידי סוג זה של היסטוריה ולא על ידי תעמולה אינטלקטואלית של המנצח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI