דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר להבין את היקום וליצור שלום
להבין את היקום וליצור שלום
Yafator 21/01/22 |  צפיות: 460

לפני שאתה מזנק לזרועות הבינה המלאכותית ומוכר את נשמתך להתאחדות עם מכונה, ולהיות פגיע לשליטה מוחלטת בתכנות המחשב של מישהו אחר, צאו לטייל אל העתיד בעל החזון עם האיש המבריק והשלו הזה, מהראן קשה, מייסד קרן קשה. אדם יליד איראן זה עשוי להיות הסוד השמור ביותר שיכול להיות בעל השפעה גדולה במניעת האנושות להשמיד את עצמנו. הוא הכיר את עולם הקרינה ומדעי הגרעין בגיל צעיר מאוד, וב-1981 סיים את לימודיו בקולג' קווין מרי, אוניברסיטת לונדון, כמהנדס גרעיני המתמחה במערכות טכנולוגיות של כורים. היה לו עניין ייחודי בחקר מבנה היקום שהיה ההשראה שלו לטכנולוגיה מתקדמת זו. הוא אומר שבשום מקום ביקום הטבעי לא רואים מנועים או מנועים, והוא התכוון שהטכנולוגיה שפיתח תשמש רק למטרות שלום. לאחר קריירה מצליחה כמדען ואיש עסקים בבריטניה ובבלגיה, הוא גילה שחלומותיו על שימוש שליו בטכנולוגיות שלו היו מאוימים, כמו גם על חייו ומשפחתו. עם זכויות אינטלקטואליות מלאות לטכנולוגיות שלו הוא עזב את בלגיה ופרץ לזירה העולמית ב-2013 באמצעות סדנאות ציבוריות, בהן החל לחנך את האדם הפשוט ברחוב על מדעי הפלזמה באמצעות קוד פתוח תמלול חקירות משטרה.

קרן קשה השלימה כעת 204 תורות ציבוריות הזמינות במכון החלל של קרן קשת באנגלית וכן במספר שפות אחרות. רוב התורות הציבוריות הועתקו גם לקבצי PDF הניתנים להורדה, כך שניתן להדפיסם ולקרוא אותם בקלות מבלי להתחייב לפרק הזמן הדרוש לצפייה בסרטונים המלאים, שרבים מהם ארוכים למדי באורך של יותר משלוש שעות. מצגות הסדנאות הן אינטראקטיביות לצופים, ובאמצעות פורמט קוד פתוח זה, אנשים מרחבי העולם התנסו ולמדו על מדעי הפלזמה וכיצד זה יכול להשפיע על כל היבט בחיינו.

יש הרבה סרטונים ואפשרויות למידה, כלומר, סדנאות חקלאות/גינון, סדנאות שרטוט/שלום, סדנאות הוראת בריאות לאנשי מקצוע בתחום הבריאות, קבוצת כורי פלזמה של קשה והבנת פלזמה.

טכנולוגיות קש כוללות יישומים לכוח ואנרגיה, בריאות ואיכות חיים, תחבורה, מזון וחקלאות, פתרונות סביבתיים, נסיעות בחלל ובין-גלקטיות, משפחה ומערכות יחסים, רגשות ונשמה. זה עשוי להיות מפתיע לראות "רגשות ונשמה" ברשימת האפליקציות; עם זאת, טכנולוגיות קש משולבות עם ידע מלא ושימוש בפסיכולוגיה של רגשות אנושיים שהם המפתחות לפתרונות פלזמה שלווים. הבחירות הקולקטיביות והאינדיבידואליות שלנו, שמקורן במצבנו הרגשי, הובילו את העולם לסף הרס, ועלינו "לתקן את העוולה של האנושות". "רומם את נשמתך ואת נשמות האנשים סביבך." הוא אומר. מר קשה מרבה לומר: "אנחנו כאן כדי לשרת ולא כדי לשרת אותנו".

הוא אומר שיש ארבעה מצבים של חומר: 1) מוצקים, 2) נוזלים, 3) גזים ו-4) לא פלזמה, אלא גנסים (GAs במצב ננו של מוצק). הוא אומר שפלזמה היא ישות נפרדת, ושחומר הוא החוזק החלש ביותר של שדות מגנטיים שיכולים להיות לנו. הוא קיבל השראה לפתח טכנולוגיה שאינה תלויה בחומר.

לאחר שהוצגו המושגים הבסיסיים של שכבות ננו ויצירת גנים מחומרים פשוטים כמו חתיכת נחושת, חתיכת אבץ, קצת חוט נחושת, מים מזוקקים ופתרון קאוסטי, החל מר קשה לתאר ביתר פירוט את המרכיבים הבסיסיים ו הדגמת חוזקות שדה ומערכות יחסים, כולל ההשפעות והתרומה של רגשות אנושיים. אנשים בכל העולם החלו להתנסות באמצעות חומרים פשוטים אלה יחד עם ההוראות. הם השתמשו בידע כדי ליצור יצירות ייחודיות משלהם לשימושים רבים ושונים. דוגמאות הן: הזנת פלזמה נוזלית, יצירותיה של הת'ר בראיינט, קארי קירסטאר אליס, סדנת גננים ומגדלים, ו-Tom Salas Relief and Survival הוריקן תמלול טקסט.

אנשים שלומדים טכנולוגיה זו מעודדים להתנסות ביצירה ושימוש ביצירות משלהם באמצעות חומרים פשוטים זולים שהם יכולים למצוא לרוב בביתם או לרכוש בקלות. ישנם גם מספר מוצרים זמינים לשימושי בריאות ואיכות חיים, ערכות להכנת גנים, ציוד ניסיוני ומוצרי התחלה של Magrav שניתן לרכוש.

קרן קשה מתרחבת במהירות וכיום ישנם מתקני ייצור בארצות הברית, סין, איטליה, גאנה ואוסטריה, כאשר בקרוב ייפתחו רבים נוספים. מערכת רכב מסוג Magravs-Power שיכולה לספק גז שיפור קילומטראז' במנועי בנזין סטנדרטיים, ומחולל הפלזמה Magravs-Power שיכול להפעיל מכשירים מרובים ללא תמיכה מרשת החשמל הראשית של הבית זמינים לרכישה.

כמו כן, שלושה ספרים מאת מהרן קשה, "הסדר האוניברסלי של בריאת העניינים", "מבנה האור" ו"מקור היקום" זמינים בקרן קשת וכן מסמכים נוספים.

אתר ויקי פלזמה בחינם זמין גם באינטרנט עבור מחפש הידע.

אנשים המעוניינים ללמד ובעלי הבנה ורקע מוצקים בלימוד טכנולוגיות אלו מקבלים הסמכה כמדריכים ומלמדים סדנאות מקומיות ברחבי העולם.

יחד עם כל שאר הסרטונים הזמינים, סדרה של 22 סדנאות של מחפשי ידע לילדים נוצרה בין אוקטובר 2014 לאוקטובר 2015. אלו הם סרטוני התחלה מצוינים לכל הגילאים כדי ללמוד על יסודות איזון ומיקום של פלזמה ושדות כבידה/מגנטיים. בסדנאות הילדים הראשונה, מסביר מר קשה, "בצורה קלה מאוד, מה זה, אנחנו רוצים שתבינו את הדבר הפשוט הזה: "בעולם, מגנטים, בדרך הגוף שלך, תאי הגוף שלך. עשויים, אינם שטוחים. הם תמיד בצורת כדור." באמצעות כדורים מגנטיים פשוטים, מר קשה מעודד ילדים לשחק משחקים ולהתנסות בשדות מגנטיים וכבידה ופלזמה.

"לכן אנחנו מנסים להסביר מהפגישה הראשונה על פלזמה. פלזמה היא כדור ענק של שדות מגנטיים, עם מקור, הזמן שלוקח לו מהמקור להתגלות לנו כעניין, ומתי הוא פועל. המעטפת, הטוטאליות עם כל השדות במרכז, אנחנו קוראים לזה פלזמה... ואתה יכול לשנות את זה, אתה יכול לשחק איתה, אתה יכול להבין את זה, בצורה מאוד פשוטה, כי אפילו כשזה פלזמה זה רך, זה לא קשה."

הוא אומר, "אז אבן היסוד של הבריאה היא פלזמה ולא שדות מגנטיים. שדות מגנטיים יוצאים מפלזמות ומצטרפים לפלזמות אחרות".

"אנשי כדור הארץ מוכנים לשלום. עלינו לגרום למנהיגי העולם להבין שאנו מקבלים את השלום והם מחויבים לקבל את השלום כמנהיגי העם. מועצת כדור הארץ, המועצה האוניברסלית וצוות הליבה הכינו מכתב לשלוח למנהיגי העולם". מהראן קשה

לאחרונה גובשה חוקה מקיפה החולקת את כוונותיה והתחייבויותיה של מועצת כדור הארץ קרן קש וניתן למצוא אותה באתר קרן קש.

אסיים את המאמר הזה בציטוט מאת מארק האוס, שפרסם בפייסבוק של מארק האוס לאחרונה: "אם אתה מבין את הפוטנציאל של הטכנולוגיות האקספוננציאליות הללו להפוך כל דבר מאנרגיה לחינוך, יש לך פרספקטיבה אחרת על איך אנחנו יכולים לפתור את אתגרים גדולים של האנושות".

"להתראות חשיבה לינארית, שלום שפע". "אנחנו חיים בעולם שבו זוג בחורים או בחורים במוסך יכולים לגעת במיליארד אנשים - וזה מעולם לא היה ככה".

"המוח שלך מתוכנת להיות ליניארי. אבל בעשורים הבאים קצב השינוי גדל כל כך מהר, שכמעט כל מה שאנחנו יכולים להעלות על הדעת יכול לקרות. כל תעשייה עלולה להיות ניתנת להפרעה בעתיד הקרוב. ואם אתה לא מתרגש או מפחד, אתה ישן ליד ההגה."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI