דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
דיאטת HCG 03/08/12 |  צפיות: 2267

נשים שרוצות לעשות את דיאטת ד"ר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: " האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

במאמר הזה אני רוצה לתת הסברים וטיפים לאלה שרוצים לעשות את דיאטת דר סימונס ולא מצליחות להחליט להיכנס לתוכה או שזה לא בשבילן. נתחיל עם הנתונים החשובים.

דיאטת דר סימונס

העיקרון של הדיאטה היא שלוקחים חומר שמדמה פעולת hCG אשר מתבטאת בכך שהגוף מקבל הוראה שחרר את כל המאגרים של שומן ותתחיל לשרוף אותו. תשימי לב "תתחיל". זה לא אומר "שרוף אותו". זה אומר "אם תגלה צורך במזון ולא תקבל אותו מבחוץ, יהיו לרשותך כמויות בלתי מוגבלות של מזון בצורה של השומן שכרגע משוחרר וניתן לאכילה". שמת לב? זמין ורק במקרה שלא מתקבל מזון מבחוץ.

אז מה נקודה? הנקודה היא שאם הגוף קולט או סופג שומן בצורה כלשהי הוא עלול להחליט לשרוף אותו ולא לשרוף את השומן הפנימי! כמובן, הכל תלוי בכמויות, אבך תראי. יש לך סך הכל 40 יום מקסימום על הדיאטה. לאם יום אחד לא תרדי, או יותר גרוע תעלי 100-200 גרם ולמחרת רק תחזרי לאיפה שהיה או מקסימום תרדי עוד 200 גרם. זה אומר שבין יומיים לשלושה ילכו לאיבוד. ואין לנו זמן לניסיונות האלה את רוצה לרדת 12 קג לפחות בזמן הזה ובלי סיבוכים, נכון?

לכן, כפתרון, ההנחיה של דר סימונס וגם שלנו היא להשתמש באמצעי איפור וקוסמטיקה על בסיס מים או שמן מינראלי. בארץ אפשר למצוא את רוב התכשירים שדרושים לך לשמירה על עור בריא בתקופה הזאת על בסיס הזה.

אם יש לך שאלה ספציפית לגבי פריט קוסמטיקה זה או אחר תמיד תוכלי לשאול אותנו בפורום לפני הרכישה ונוכל להגיד אם התכשיר מותר לשימוש בזמן הדיאטה או לא.

התוצאות המדהימות של דיאטת דר סימונס שוות הכל. גם ירידה משמעותית ביותר של 8 עד 15 קג, גם בתקופה מאוד קצרה, גם בלי שום נזק לבריאות נשרף אך ורק שומן מיותר בגוף ולכן מרגישים טוב גם בזמן הדיאטה ובטח ובטח גם אחריה. וכמות המחמאות שמקבלים קשה לתאר את הרגשת האופוריה שמרגישים עם הגוף הצעיר וגזרה שכבר מזמן ויתרת עליה שווה את כל הויתורים בתקופה הקצרה הזאת. את מוזמנת לקרוא את סיפורי ההצלחה של אנשים ולראות תמונות לפני ואחרי בפורום דיאטה hcg שלנו.

אם את רוצה להבין ממש טוב מה זה דיאטת דר סימונס תורידי את המדריך המלא לערכה של דיאטת ד"ר סימונס בחינם אצלנו באתר וקבלי את כל התשובות לכל השאלות שיש לך עכשיו. בואי להוריד את המדריך המלא של ערכת הדיאטה של דר' סימונס מאת אואנה לייבוביץ וקבלי את כל התשובות לשאלות הקשות..


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI