דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
דיאטת HCG 14/09/12 |  צפיות: 2115

כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועות בלבד, היא יודעת לאן לפנות - דיאטת הורמון ההיריון או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

פשוט! ברור שהולכים לחנות טבע או בית מרקחת הקרובים לבית, מוצאים איזו קופסה קטנה חמודה שכתוב עליה ספריי HCG מקורי ב- 200 ש"ח וקונים. מגיעים מאושרים הביתה, פותחים קופסה, מוצאים מדריך של כמה עמודים עם הוראות בסיסיות, בקבוק של ספריי וטלפון לשאילת שאלות. ומתחילים.

ואז מגלים רעב ביום השלישי, לא לוקחים תרסיס בימים של זלילה, אוכלים בטטה בימי התפריט ועולים במשקל במקום לרדת. והכי גרוע – מתקשרים לטלפון של תמיכה כדי לקבל תשובות וודאיות ומקצועיות ומקבלים מה?

הנקודה היא פשוטה. לדוגמא, אם רוצים לעשות ניתוח להסרת משקפיים, לא הולכים לדוד משה בשוק הכרמל שיש לו סכין ויוד לטיפול בפצעים, נכון? הולכים לרופא טוב במרפאה עם שם טוב שמבטיחה תוצאות ולא פגיעה בבריאות. הברירה נראית פשוטה לגמרי, נכון? אז מה ההבדל כאן?

זה, שמשהו נקרא דיאטה, לא אומר שזה פשוט אוסף של מזונות שמותר או אסור לאכול. זאת בדיוק הסיבה למה דיאטת ד"ר סימונס נקראת תהליך הרזיה מהיר לטיפול בתסמונת של השמנת יתר. זאת לא עוד דיאטה.

זהו תהליך מורכב אך יעיל ביותר - עם 4 שלבים מדויקים, רשימת מזונות סגורה, שהיא שונה לכל שלב ושלב, והכי חשוב - אם מבצעים אותו לפי ההנחיות המקוריות של ד"ר סימונס - מקבלים תוצאות בטוחות ומהירות תמיד. ואם סוטים מהן - לא מקבלים תוצאות או מקבלים תוצאות עלובות למדי. חוץ מזה, ישנן מחלות שאסור לעשות את התהליך הזה כאשר חולים בהן. ומישהו צריך לוודא את זה לפני הרכישה, נכון?

ואז מה חסכת אם קנית ספריי בלבד או ערכה זולה באתר הנחות זה או אחר? כמה מאות שקלים, ברור, אך יש סיכוי מסוים שרכשת עוד אכזבה וביזיון בחייך. מי צריך צרות כאלה במקום גוף יפה ורזה במהירות ובביטחון?

כיום כמעט כל ערכה שנמכרת בשוק מכילה ספריי אצות ים בעל פעולת HCG תוצרת טבעון ביוטק. זהו מפעל מאושר של משרד הבריאות שמתמחה בייצור של בקבוקים של התרסיס – זאת המומחיות שלו.

אך האם זה מספיק כדי לרזות עם הדיאטה? ממש לא! האם ידעת שבגוף של אישה בהיריון ישנה כמות אדירה של HCG? והאם את מכירה הרבה נשים שמרזות בזמן ההיריון? להפך, נכון? זה ידוע שעולים במשקל בתקופה הזאת.

זה ממש ככה – לד"ר סימונס לקח 16 שנה לפתח ולחדד את הדיאטה המצומצמת שלו של 500 קלוריות שמלווה לקיחת HCG בשלב התפריט המצומצם. אי אפשר לזרוק את המחקר הקליני הזה ולטעון שספריי זה מספיק. מי שאומר את זה בחיים לא קרא את המחקר המקורי ורוב הסיכויים גם לא עשה בעצמו את הדיאטה המדהימה הזאת.

בקיצור – חפשי מקצועיות ותוצאות. כמו אלה של האנשים שמספרים את הסיפור שלהם בפורום דיאטת הורמון ההיריון הזה. בואי לקבל את כל התשובות לגבי תהליך הרזיה מהירה של ד"ר סימונס לפני שתחליטי אם לעשות אותה או לא ועם מי ללכת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI