דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
דיאטת HCG 09/11/12 |  צפיות: 2529

איך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון? ומה עושים כדי שזה לא יקרה?

התשובה לשאלה של איך שומרים על המשקל אחרי דיאטת סימונס מורכבת משני חלקים:

  • ד"ר סימונס משתמש בפעולת hCG כדי לייצב את חילוף החומרים בגוף. ולכן, אחרי תהליך ההרזיה הזה, יהיה לך הרבה יותר קל לתקן כל עלייה במשקל... אם תופסים אותה בזמן.
  • גם אם הורדת הרבה קילוגרמים, אך לא שינית את הרגלי האכילה שלך, המשקל יחזור.

המשקל עלה מלכתחילה מאכילת מזונות לא טובים ובכמויות שהגוף לא היה צריך אותן. עם זה כל דיאטן מקצועי יסכים. במזון של היום יש יותר מדי סוכרים ומעט מדי ויטמינים ומינרלים. אנשים לא מודעים שהגוף בעיקר צריך חלבון בצורה של בשר או חלופות שלו עם הרבה ויטמינים ומינרלים כדי לבנות ולתחזק את עצמו. מרכיבים אלה באים מירקות ופירות, בעיקר. הגוף צריך מעט פחמימות טובות, כמו אורז מלא, לדוגמא, במקום תפוח אדמה ובטח במקום פסטה או לחם לבן. כמו כן - מעט שומן טוב, כמו שמן סויה וכו'. אני בטוח שתמצאי מידע על אוכל בריא ותזונה נכונה באינטרנט בקלות.

אם לא משנים את האכילה וממשיכים לזלול הרבה מתוקים, שומן עסיסי, תפוח אדמה ואוכל משמין אחר, אין מה לעשות – הגוף שלך, שרוב הסיכויים לא צריך את רוב האנרגיה שאת דוחפת לתוכו, יתחיל לשים שאריות של אנרגיה ומזון לא מעוכל הצידה, במאגרים של שומן. וכך תשמיני שוב.

מצד שני, החדשות הטובות הן, שתהליך של ד"ר סימונס – שלב הדיאטה של 500 קלוריות, ובעיקר שלב השמירה של 3 שבועות לאחר הדיאטה, מרגילים אותך להישקל כל בוקר ולפעול לפי הממצאים. אם עלית – עושים כך וכך לפי המלצות פשוטות שמגיעות עם מדריך מקצועי ולא תמיד תמצאי אותן בכמה דפי הסבר בערכה זולה, והמשקל יורד בחזרה כבר למחרת.

זה אומר שאת יכולה ללכת לאירוע ולאכול הרבה דברים טובים, אבל למחרת להישקל, לעשות יום תפוחים (מרשם לתיקון משקל מהתהליך של דיאטת אצות ים) ואת שוב עם משקל התקין.

השליטה על המשקל חוזרת לידך אם רק תרצי לקחת אותה. אם לא – מצטער, אבל שום דיאטה לא תעזור ליותר מכמה ימים או שבועות מקסימום. לפחות עם דיאטת דר סימונס בהתבסס על ההנחיות המקוריות והמלאות שלו, תוכלי במהרה להוריד הרבה קילוגרמים ולהתחיל עם סף המשקל נמוך בהרבה וחילוף חומרים מזורז, שעוזר לתקן סטיות תוך יום-יומיים בלי חדר כושר או הרעבה עצמית.

אני מקווה שהמאמר הזה של האם זה אפשרי וכן איך שומרים על המשקל לאחר דיאטת דר סימונס יעזור לך להבין את הסוגיה ולהחליט לקחת סוף-סוף משקל לידך, להתחיל לשלוט בגופך ולא להיות קורבן של המזון המודרני.

בואי לקבל עוד נתונים אמיתיים על דיאטת אצות ים באתר שלנו


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI