דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
דיאטת HCG 12/10/12 |  צפיות: 2460

החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

אז קודם כל האם קיימת בכלל שיטה כזאת בעולם? הרי כולם יודעים שכדי לרזות מהר, כלומר כל דיאטה מהירה מאוד כוללת לא לאכול ולהיות רעבה כל הזמן וגם לעשות ספורט כמו אלופה אולימפית. אבל האם זה באמת נכון? האם זהו הסוד של דיאטות מהירות או דיאטות בזק?

לפי תגלית מהפכנית שנעשתה כבר לפני הרבה שנים אבל שאותה ניסו וממשיכים לנסות לדכא גורמים שמעוניינים באנשים שמנים וחולים, הבעיה של השמנת יתר אינה נובעת ישירות מאכילת יתר. זאת אכן תגלית מדהימה, אבל היא כל כך הגיונית.

תגידי, האם את מכירה אנשים שלא משנה כמה הם אוכלים, הם עדיין יהיו רזים? ולהיפך, האם את בעצמך שמת לב שאפילו אם תקטיני משמעותית את כמות האוכל שאת מכניסה לפה, את תרדי במשקל לא כל כך הרבה ובכל מקרה מהר מאוד הירידה תיעצר? האם ראית עוד נשים שיושבות על דיאטות שונות ומשונות שנים אבל לא רזות מדי? והכי חשוב – לא מאבדות היקפים דווקא במקומות הבעייתיים, כמו בטן, ירכיים, מותניים, חזה, ידיים עליונות, צוואר.

בנוסף, דיאטנים אומרים לך שאם תשבי על דיאטה דלת קלוריות, אז תיראי כמו שלט מהלך, כולך חלשה וחיוורת ותיראי כמו אחת שיצאה ממחנה ריכוז. מוכר לך?

אז ככה, התגלית אומרת דבר פשוט – משקל יתר מתחיל ונגמר עם קצב ותקינות חילוף החומרים בגוף.

אם למישהו יש חילוף חומרים תקין ומהיר – הוא לא מעלה במשקל ולא משמין. אם אצל מישהו חילוף חומרים מאט או משתבש –הגוף לא יעכל את האוכל שנכנס לפה, לא יספק מספיק אנרגיה ושובע וגם לא ישחרר מאגרי שומן שנצטברו עד כה בדיוק במקומות שהיית רוצה לרדת בהיקפים בהם.

בעקבות תגלית הזאת שכוללת הבנה לגבי טבעו של שומן בגוף האדם, ד"ר סימונס גילה, שכאשר חומר בעל פעילות של הורמון ההיריון HCG נמצא בגוף האדם, אישה או גבר, בחור צעיר או אישה מבוגרת, קורים ניסים:

  1. כל השומן הופך להיות זמין לשריפה מיידית.
  2. חילוף החומרים מתאזן – קצב הופך להיות סדיר וכל האוכל שנכנס לפה עובר איבוד תקין.

קודם כל, כיום בארץ לא משתמשים בהורמון אנושי, אלא בתחליף צמחי על בסיס אצות ים המדהימות. פשוט תבדקי לפני הרכישה.

אבל הכי חשוב – ד"ר סימונס פיתח תהליך מדויק בעל 4 שלבים חשובים מאוד, שמבטיח קבלת תוצאות אחידות של ירידה במשקל בין 8 עד 15 קילו תוך 40 יום בלבד. אך בתנאי שהולכים יד-ב-יד עם ההוראות המקוריות של ד"ר סימונס.

כל חומר בעל פעילות hCG ייתן את הדחיפה לכיוון של שריפת השומן, אבל הירידה המשמעותית, יחד עם אפשרות באמת לשמור על תוצאות, מתקבלת רק אצל אנשים שמבצעים את הדיאטה של ד"ר סימונס על פי הוראות וליווי מקצועיים.

אנשים שקונים רק ספריי עם דף הוראות בסיסי, מקבלים ירידה צנועה במשקל ולא מצליחים לשמור על התוצאות לאחר סיום הדיאטה. בעוד שאלה שהולכים על סמך מדריך מפורט שכולל מחקר מקורי מתומצת, הנחיות לכל שלב ושלב וכל הידע וההוראות הברורות לגבי איך לשמור על התוצאות, מדווחים על תוצאות מסחררות ותומכים בשיטה גם חודשים אחרי סיומה בעקבות שמירה מוצלחת על המשקל החדש והגוף היפה שמקבלים בעקבותיו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI