דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
דיאטת HCG 30/08/12 |  צפיות: 2163

דיאטת אצות ים המקורית ידועה כיום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלש או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

אך לפני שאנשים קונים, צצה אצלם שאלה מאוד חשובה – כמה זמן באמת אפשר וחייבים לעשות את התהליך? מהי תקופת המינימום ומהי תקופת המקסימום של התהליך?

תקופת מינימום ותקופת מקסימום בדיאטת ד"ר סימונס המקורית

מי שקרא, וזה לא כל אחד, לצערנו הרב, כבר הבין שעבור התהליך המדויק הזה שפותח על ידי ד"ר סימונס במהלך מעל 20 שנה, יש הנחיות מדויקות. והנחיות אלה כוללות משך הדיאטה בימים. זה לא עוד דיאטה שמתחילים מתי שרוצים ומסיימים מתי שכבר לא בא להמשיך. זהו תהליך אמיתי ומדויק! ותהליך זה אפשר לעשות מינימום 23 יום ומקסימום 40 יום. למה?

המינימום נובע מהמילים של ד"ר סימונס עצמו בתרגום חופשי:

"...כאשר במקרים הקלים האלה, הטיפול מופסק ברגע שהמשקל הגיע להיות נורמאלי, שיכול להתרחש אחרי שבוע אחד, הוא הושג בחזרה הרבה יותר בקלות מאשר אחרי קורס מלא של 23 זריקות..."

לא לשכוח שבזמנו של ד"ר סימונס, HCG ניתן בצורה של זריקות של הורמון עצמו. כיום בארץ משתמשים בתרסיס צמחי על בסיס אצות ים עם פעולת hCG משוכפלת אך ללא ההורמון האנושי.

טוב, אז זה לגבי המינימום. במילים פשוטות: מפסיקים לפני 23 יום – המשקל חוזר במהירות ולא ניתן לשמירה יציבה בהמשך.

ומה לגבי המקסימום? שוב בתרגום חופשי:

"...הסיבה להגבלת הקורס ל 40 זריקות הינה שלקראת הזמן הזה חלק מהמטופלים עלולים להתחיל להציג סימנים של חסינות ל HCG..."

כלומר, אחרי 40 יום התרסיס עלול להפסיק לפעול ובן אדם ירגיש חולשה ורעב. והכי גרוע – השומן הרע מפסיק להישרף וזאת הסיבה לכך שהגוף מפסיק לקבל אנרגיה משומן שנשרף וכעת זקוק לאוכל אמיתי.

אני שוב רוצה לציין שהתהליך הזה פותח במהלך מעל 20 שנה, הוא מבוסס על פעולות גוף מאוד מורכבות במערכת השליטה על חילוף החומרים והפעילות ההורמונאלית. בעוד שפעולת hCG עצמה לא מפעילה שום פעילות הורמונאלית לשמה, היא נותנת אותות לחלק במוח שאחראי על חילוף החומרים בגוף שתי אותו:

  1. לפעול בצורה אופטימאלית ומאוזנת בכל היבט של פעילויות חילוף החומרים.
  2. לאפשר גישה לשומן הנעול לצורך פעילות סדירה של חילוף החומרים אפילו אם מזון לא נכנס מבחוץ.

אלה פעולות מאוד מתוחכמות, והגאוניות האמיצה של ד"ר סימונס הייתה לגלות את הנס הביולוגי הזה ולרכב עליו כדי לשחרר אותך מכל שומן המיותר בגוף ולהשאיר עם פעולת חילוף החומרים מאונת ותקינה.

בואי לקבל פרטים נוספים על דיאטת hCG - שלבי התהליך וכל תשובה בעד או נגד באתר שלנו דיאטת אצות ים – דיאטת hCG. אל תשכחי להיכנס לפורום פתוח כדי לקרוא סיפורי הצלחה של אנשים שעברו את התהליך עם מדריך המפורט ומלא ביותר מאת אואנה לייבוביץ ובהשגחה המקצועית של ענת שטרן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI