דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
דיאטת HCG 29/09/12 |  צפיות: 2696

האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

במקום שנצלול לשיטות של שאיבת שומן ללא ניתוח, אני רוצה לתת לך מידע שלא תקבלי אותו אצל אף גוף שעוסק בשאיבת שומן. והוא: מהן הסיבות להצטברות שומן שלא ניתן להיפטר ממנו בקלות מלכתחילה.


הסיבות האמיתיות להצטברות שומן

אם את חושבת שאני אגיד שהסיבה היא אכילה מוגזמת, אז לא. זאת לגמרי לא הסיבה. ואם את מנחשת שהסיבה היא חילוף חומרים לא תקין – קלעת בול!

בשנות החמישים עד שנות השבעים של המאה הקודמת, כלומר במהלך כמה עשרות שנים, רופא בריטי בשם דוקטור סימונס, שפעל בקליניקה פרטית ברומא לפציינטים עמידים שגם הם רצו להיפטר משומן מיותר בגוף, גילה משהו מדהים בנוגע לטבעה של השמנת יתר. ואני רוצה לצטט אותו כאן בתרגום לעברית:

"כבסיס לדיוננו אנחנו מניחים כי השמנה בכל צורותיה הרבות נובעת מתפקוד לא תקין של חלק כלשהו של גוף ושכל גרם של שומן שהצטבר באופן חריג הוא תמיד התוצאה של אותה ההפרעה של מנגנונים מווסתים מסוימים. אנשים הסובלים מהפרעה המסוימת הזאת ישמינו ללא קשר אם הם אוכלים באופן מוגזם, באופן רגיל או פחות מהרגיל. אדם שהוא חופשי מההפרעה לעולם לא ישמין, גם אם הוא לעתים קרובות אוכל יתר על המידה..."

ומה זה אומר לגביך? שלושה דברים:

  1. מלכתחילה הצטברות השומן נבעה מהפרעה במנגנונים המווסתים חילוף החומרים בגוף שלך.
  2. שאיבת שומן יהיה פתרון זמני למדי ואחרי תקופה קצרה תשמיני שוב.
  3. קיים פתרון חילופי אמין, יעיל טבעי ובריא, שאותו פיתח ד"ר סימונס במהלך קרוב ל 40 שנות מחקר אודות טבעה של ההפרעה בשם השמנת יתר ואשר עבר בדיקות קליניות מקיפות עם אלפי פציינטים סביב העולם שירדו יפה ללא תופעות לוואי ושמרו על המשקל לאחר מכן.

שם השיטה המדוברת "דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת ספריי".

מהי דיאטת ד"ר סימונס – התשובות החשובות

מה שחשוב לדעת לגבי דיאטת ד"ר סימונס וכיצד עוברים אותה כיום בארץ הוא:

1. זאת דיאטה שמושתתת על לקיחת חומר בעל פעילות HCG. בזמנו של ד"ר סימונס הוא השתמש בהורמון אנושי בשם HCG, שאותו מייצרת שלייה של אישה בהיריון. משתמשים בו גם היום לטיפולים שונים הן אצל נשים והן אצל גברים. כיום בארץ לצורך ביצוע תהליך ההרזיה המקורי של ד"ר סימונס, פותחה נוסחה צמחית על בסיס ספריי אצות ים שלא כוללת הורמון אך נותנת פעילות זהה שהיא...

2. התגלית המדהימה של ד"ר סימונס הייתה: כאשר גוף האדם מזהה נוכחות HCG או חומר אחר בעל פעילות זהה בכמויות קטנות, הוא משחרר שומן מהמאגרים שהיו נעולים עד כה ולא היו זמינים לשריפה!

3. כאשר נוכחות של HCG בגוף באה יחד עם דיאטת דלת קלוריות של עד 500 קלוריות ביום מתפריט מדויק למדי, שאותו פיתח וחידד ד"ר סימונס במהלך 16 שנות מחקר לבדו, הגוף אוכל את השומן ומקבל ממנו מ 1,500 עד 4,000 קלוריות ביום. רק מהשומן!

זאת הסיבה שאנשים מאבדים כ- 500 גרם שומן כל יום ורק מהשומן הרע – אותו שומן שממנו את רוצה להיפטר בעזרת שאיבת שומן.

דבר אחרון ומאוד, מאוד חשוב – תוצר לוואי מדהים של השיטה של ד"ר סימונס הוא נורמליזציה של חילוף החומרים בגוף. אחרי הדיאטה הזאת, הגוף מתחיל לעכל מזון באופן תקין וכעת דיאטות רגילות וספורט עוזרים בכיף לשמור על התוצאות לאורך שנים.

אנחנו מזמינים אותך לקבל תשובות לשאלות נפוצות אודות דיאטת ספריי באתר שלנו וכן לקרוא סיפורי הצלחה רבים של אנשים שירדו 8 עד 15 ק"ג תוך 40 יום וגם שמרו על המשקל תקופה ארוכה לאחר מכן על ידי מילוי הוראות מדויקות שניתנות לשם כך בסוף התהליך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI