דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטת כאסח: מתחתנת בקרוב, רוצה להוריד 10 קילו?
דיאטת כאסח: מתחתנת בקרוב, רוצה להוריד 10 קילו?
דיאטת HCG 19/05/12 |  צפיות: 2376

האם יש לך אירוע בקרוב? רוצה להראות פצצה ולקבל מחמאות? זה ממש כיף כשניגשים אליך ואומרים שאת נראית מיליון דולר, נכון? וגם כיף לקבל מבטים מקנאים מחברות וקרובי משפחה. אבל מה לעשות אם בשביל זה צריך דחוף להוריד 10 קילו לפחות? איך לבחור את הדיאטה שמבטיחה ירידה יציבה במשקל יום אחרי יום? הרי את לא רוצה להתחיל דיאטה ואז, אחרי שבועיים, לגלות שלא הגעת רחוק, נכון?

הבעיות הידועות של הרזיה מהירה מאוד רגילות הן ש:
  • מרגישים רעב כל הזמן
  • מאבדים מים ומאסת שרירים
  • מרגישים חולשה

למה זה קורה? מסיבה פשוטה: הגוף לא מקבל את מה שהוא צריך! לא מבחינת מזון ולא מבחינת נוזלים. והוא לא מאחר להודיע לך זאת באופן חד משמעי ובמיידי. לכן ההרגשה הנוראית. ועדיין, כמובן, ישנן נשים שעבור המטרה הנכספת יעמדו בקשיים וסבל וישיגו את היעד. אבל באיזה מחיר? הגוף חלש, הבריאות עלולה להיסדק והכי גרוע - תוך זמן קצר המשקל חוזר בחזרה. תופעת לוואי נוספת - בפעם הבאה, זה יכול להיות עוד יותר קשה לגרום לגוף לאבד משקל בגלל מנגנוני הגנה מובנים.

אז מה עושים? האם ישנו פתרון בריא ומהיר לירידה במשקל? האם קיימת הרזיה מהירה מאוד שהיא לא מסוכנת ואכן מבטיחה 10 קילו תוך חודש? התשובה היא כן! קיימת דיאטה מהירה ובריאה כאחת. היא נקראת - דיאטת דר ' סימונס או דיאטת hCG

אם שמעת במקרה על הדיאטה הזאת, למשל מהתוכנית של אודטה – מיד נבהיר דבר אחד: כיום ערכות הדיאטה שנמכרות בישראל מבוססות על ספריי צמחי עם אצות ים. בגלל שמשרד הבריאות אסר שימוש בהורמון אנושי בארץ, שזהו מקור המילה hCG, פותחה נוסחה חדשה, צמחית, עם אצות ים בלבד שנותנת את פעולת hCG אך שלא מכילה הורמון אנושי כלל. לכן היא אינה מסוכנת לבריאות ונותנת תוצאות אחידות של ירידה במשקל עד 15 קג תוך 40 יום.

איך היא פועלת? פשוט מאוד:

  1. את משתמשת בתוסף תזונה תוצרת מפעל ישראלי בעל רישיון של משרד הבריאות על בסיס אצות ים המדהימות.
  2. הגוף מתחיל לאכול שומן רע מתוך מאגרים שהיו נעולים לפני כן. הוא לא שורף שרירים, הוא לא מאבד נוזלים, את לא מרגישה חולשה ואת לא חייבת לעשות פעילות ספורטיבית.
  3. יום אחרי יום את רואה על המשקל בממוצע 500 גרם פחות. מדהים, לא?
  4. יחד עם הספריי, שמספק מספיק מזון לגוף על ידי שריפת השומן, את אוכלת כמות קטנה של אוכל מבחוץ, בסך הכל 500 קלוריות. בהרבה מקרים, נשים מספרות שלא מצליחות לצרוך אפילו את הכמות הזאת בגלל שהן מרגישות שובע. המזון הזה נחוץ רק כדי לא לגרום לגוף להיכנס למגננה ולהפסיק לשרוף שומן.
  5. עברו בין 23 עד 40 יום – את מסיימת את התהליך עם 8 עד 15 קג פחות – בעיקר תלוי המשמעת שלך והבנת הנקרא.

הדיאטה פותחה על ידי דר' סימונס, רופא בריטי, באמצע המאה הקודמת באיטליה. היא ידועה כבר מעל 40 שנה לקהל הרחב. ישנם הרבה מאוד סיפורי הצלחה באינטרנט של נשים שירדו מ 5 עד 30 קג תוך זמן קצר מאוד, ללא סבל ופגיעה בבריאות ושמרגישות מצוין ומצליחות לשמור על התוצאות לאורך זמן.

ברור, שתמיד ישנם אנשים, שלא נצמדים להוראות מדויקות של התהליך המופלא הזה ולא מקבלות את התוצאות או סובלות בדרך.

זאת בדיוק הסיבה למה התרסיס עצמו לבד לא נותן התוצאות. חייבים להשתמש במדריך מפורט שנותן תשובות לכל מקרה שאת יכולה לפגוש במהלך הדיאטה, כגון עצירות, כאבי ראש, מחזור ועוד. את אפילו צריכה לדעת באיזה מוצרי קוסמטיקה ניתן להשתמש כדי לקבל ירידה יציבה במשקל וכו.

יחד עם מדריך טוב, את חייבת גם לקבל תמיכה מקצועית, של אדם שמכיר לעומק את הדיאטה והעביר כבר מאות אנשים דרכה בהצלחה. כל זאת יחד מבטיח שלקראת האירוע החשוב תיראי במיטבך ותקבלי את ההנאה שמגיעה לך ממראה מצוין והרגשה עצמית נהדרת – באמת מגיע לך!

בואי לראות סרטוני וידאו בערוץ הוידיאו שלנו: דיאטת hCG ולקרוא שאלות ותשובות דפים של פורום דיאטת hCG.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI