דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה 3 סיבות להשמנה יתר ועודף משקל – דיאטה הרזיה מהירה מסירה את האשמה מאנשים שמנים
3 סיבות להשמנה יתר ועודף משקל – דיאטה הרזיה מהירה מסירה את האשמה מאנשים שמנים
דיאטת HCG 22/06/12 |  צפיות: 1925

הרבה אנשים יודעים שהסיבה להשמנת יתר ולאגירת עודף משקל היא אכילת יתר וזה שלא עושים ספורט. אבל האם זה לגמרי נכון? האם המחקרים מוכיחים זאת. מסתבר שלא כל כך.

אם זה היה כל כך פשוט, אז כל אחד שהיה עושה קצת ספורט ומפסיק לאכול מאפים, מתוקים ופחמימות היה יורד קילו בשבוע בכיף. אך תשאלו הרבה מאוד אנשים שישבו על דיאטות שונות חודשים ועשו לא מעט ספורט אך עדיין, אחרי מאמצים כה רבים השמנת יתר ועודף משקל עדיין היו המטרה להשיג.

למה זה קורה ומה אכן נתגלה במחקרים לאחרונה? כולם יודעים כיום את המושג של חילוף החומרים או מטבוליזם בלועזית. חילוף חומרים זהו אוסף גדול ומורכב מאוד של מנגנונים שמתרחשים בתוף הגוף שלך כדי לפרק את המזון שנכנס דרך הפה לאנרגיה וחומרי בניין חשובים לפעילות שוטפת תקינה של הגוף.

עכשיו מה שנגלה על ידי דר' סימונס, רופא בריטי שפיתח דיאטת hcg בשנות החמישים – השבעים של המאה הקודמת הייה שבעיית השמנת יתר היא בעצם הפרעה. או במילים שלו:

"בתור הבסיס לדיון שלנו אנחנו מניחים שהשמנת יתר, בכל צורות והביטוי הרבות שלה, נובעת מתפקוד לקוי של חלק כלשהו של הגוף. וגם שכל גרם של שומן שנצבר באופן חריג הוא תמיד תוצאה של אותה הפרעה בתפקוד של איזשהו ויסות כימי. אנשים שסובלים מההפרעה הספציפית הזאת ישמינו בין אם הם יאכלו יותר מדי, כמות נורמאלית או פחות מדי."

במחקרו הוא ממשיך למספר לגבי המקור של ליקוי התפקוד הכימי שגורם להשמנת יתר ומביע תיאוריה שהוא הוכיח על ידי מחקרו הקליני ופיתוח שיטת ההרזיה המהירה שכובשת כמו סערה את העולם – דיאטת דר' סימונס – דיאטת hCG. התיאוריה טונת שקיים מנגנון במערכת השליטה על חילוף החומרים בגוף שנמצא במוח של האדם והשמנת יתר היא התוצאה של ליקוי שמתפתח בחלק הזה וגורם למשקל עודף בגוף להצטבר.

3 הסיבות הבסיסיות להשמנת יתר. הגורם התורשתי

ההנחה הראשונה היא שהלקוי במנגנון שקובע האם לעכל את המזון או לצבור אותו בצד בא מהלידה באופן מולד. במקרים האלה השמנת יתר יכולה להתפתח בגיל מאוד צעיר למרות תזונה רגילה סבירה ביותר.

הפרעות אחרות של מוח הביניים

הדרך השנייה שבגללה השמנת יתר יכולה להתרחש היא הפחתת היכולת של חלק כלשהו מאותו המנגנון במוח האחראי על תפקוד חילוף החומרים שנובע מעומס יתר על חלק אחר של המוח. סטרס, לחץ ועצבים בהחלט יכולים לגרום להיווצרות הליקוי שמביא להשמנת יתר ומשקל עודף.

צריכת מזון שלא נזקק על ידי הגוף

צריך להבין שלמרות הדעה הרווחת ישנה תקופה קצרה שבה הגוף מקבל הרבה יותר אוכל שהוא אינו זקוק לו. דוגמא מובהקת היא ספורטאי שצרך הרבה אנרגיה ופתאום שוכב במיטה שבוע אך ממשיך לאכול כרגיל.

במקרים האלה בגלל עומס יתר מתרחש הליקוי במנגנון הזה והוא מפסיק לפעול באופן תקין. מרגע זה אפילו כמות נורמאלית של מזון לא עוברת עיבוד הולם וחלק ממנו עדיין הולך למאגרי שומן שננעלים ואינם ניתנים לשחרור בחיים הרגילים למרות כל הדיאטות וספורט.

הפתרון להשמנת יתר ועודף משקל

הפתרון, אותו פיתח דר' סימונס הוא תהליך מבריק שדואג לטפל בליקוי במנגנון השליטה בחילוף החומרים בגוף ולהביא אותו לאיזון הטבעי שלו. הדיאטה היא פשוטה – משתמשים בחומר בעל פעילות hCG – אותה פעילות שמתרחשת בגוף של אישה בהריון. פעילות זאת מאלצת את חילוף החומרים של אישה להיות מאוזן ונותנת הוראה למוח לשחרר שומן בגוף – כל זה כדי להבטיח מזון שוטף עבור העובר ותפקוד הכי טוב של הגוף מבחינת חילוף החומרים כדי להבטיח הריון מוצלח ולידה תקינה.

אני מזמין אותך לקרוא יותר לגבי דיאטה הרזייה מהירה וכן לקרוא מחקרים נוספים שתומכים בתיאוריה והשיטה של דר' סימונס באתר שלנו.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיאטת HCG


 


מאמרים נוספים מאת דיאטת HCG
 
דיאטת ספריי – איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה
09/11/12 | דיאטה
יך לשמור על המשקל אחרי דיאטת אצות ים? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

דיאטה hcg - דיאטה מהירה מאוד - האם היא באמת מסוכנת?
19/10/12 | דיאטה
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מחפשת שיטת לרזות מהיר מאוד כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?
12/10/12 | דיאטה
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

שאיבת שומן ללא ניתוח - תהליך שמעלים שומן מיותר בכמה שבועות בלבדהאם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על יד
29/09/12 | דיאטה
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

דיאטת אצות ים - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה
14/09/12 | דיאטה
כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועו בלבד, היא יודעת לאן לפנות – דיאטת ד"ר סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?

דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
07/09/12 | דיאטה
דיאטת ד"ר סימונס המקורית הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

דיאטת ד"ר סימונס - האם אפשר להפסיק תהליך לפני תום 23 יום
30/08/12 | דיאטה
דיאטת אצות ים ידוע היום בתור דיאטת בזק, כלומר דיאטת הרזייה מהירה מאוד שתוך כמה שבועות בלבד מאפשרת להשיל בין 8 ל 15 ק"ג מבלי להרגיש חלק או חולה. אם רוכשים ערכה מקצועית עם תמיכה אז גם מקבלים הנחיות מדויקות וסיוע בשמירה על המשקל לאחר סיום התהליך.

ספריי דיאטה - האם כדאי לקנות את הערכה הזולה?
09/08/12 | דיאטה
דיאטת הורמון ההריון הינה היום הדיאטה המדוברת והנפוצה ביותר להרזיה מהירה מאוד וירידה במשקל בריאה לגמרי שקיימת בארץ. כבר נראה שלכל אחד יש חברה או קרוב משפחה שעשה את הדיאטה והשיל הרבה קילוגרמים באפס זמן. זה ממש מדהים – את לא רואה מישהו איזה חודש מבלי לשים לב ופתאום – בן אדם אחר! רזה, יפה, עם גוף יפה, בא ומחייך אליך. אפשר ממש לקנא, נכון?

דיאטת ד"ר סימונס - האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?
03/08/12 | דיאטה
נשים שרוצות לעשות את דיאטת דר סימונס וקראו פה ושם המלצות לגבי מה מותר ומה אסור בזמן הדיאטה, מרגישות מודאגות. השאלה שמדאיגה ולא מעט היא: "האם זה נכון שאי אפשר לשים איפור בדיאטה?" הרי יש אלה שצריכים להסתיר אקנה בפנים, נשים שבהחלט רוצות לטפח את עור הפנים שלהן, ומה לגבי הידיים בחום חייבים לחות, נכון?

דיאטה כאסח - תפריט דיאטת hcg
27/07/12 | דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אפילו עדיין אפשר לשמוע שקוראים לה דיאטת הורמון ההריון למרות שבארץ לא מוכרים את ההורמון, אלא תרסיס hCG צמחי מבוסס אצות בלבד. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI